Çiğdem hocaya Hediye

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
burası birazdan kızışacak gibi :D:D:Dbuna karşılık bekliyoruz pasaklı kontesten:D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
benim aklımda da senin için çok acaip bi şey var, sağlam bi tasarımcı lazım :D
ben buldum bile cenker

Geldi Mesajınız Ablacığım hehe hehe Ama Son Eklediğiniz Resimlerde Bilmeyen Kalmamış Gibiydi :)
hatırlamıyorum, kim ben mi, yok başkasıdır o :D
O Derece YAni hehe hehe

Rica Ederim Bakalım Siz Ne Bulucaksınız Bana :)

aradığımı buldum :D ama annene gelin bulman ön şartıyla :D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Pasaklı Kontes he:aytuğŞimdi sn.mod'um değerli hocam için clio'yu yenileme zamanıdır sayende:aytuğHerşey İstanbul 2.sulh ceza mahkemesine verilebilecek bir şikayet dilekçesine bağlııslıkHakaret o kesin:aytuğAyrıca sn.müvekkilimin ay pardon sn.mod'unhehepsikolojik anlamda zarar görmesine neden olmuş(şahitlerde varhihi)bu akılalmaz iftiralar ve hakarete varan benzetmeler sonucundaaahehedevam edeyimmi daha en az 6000 alır sn.hocam senden en iyisi uzlaştıralım sizihehe(edit:adliyelerde sürte sürte neler geliyor aklıma artık ama istenirse gerçek olur valla gelin siz 4 sıfır michelin'de anlaşın:aytuğ​)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
ben buldum bile cenker

Neymiş
hatırlamıyorum, kim ben mi, yok başkasıdır o :D

Aaaa Bidaha Bakarım hehe
aradığımı buldum :D ama annene gelin bulman ön şartıyla :D

Iııı Şeyyy Daha Gencim Ben :D

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleminiz ya hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Vakumlu-Araba-Cam-Yazisi-Pembe_15029_1.jpg

serhancığımın pembeli yastıklarının fotosu zihinler silinmeden pekiştirelim dedim qw tabii prensesini bulduktan sonra asması iyi olur, sonra kısmeti kapanmasın, gelinimiz açısından da son derece güvenli olur diye düşünüyorum :aytuğ

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
​Pasaklı Kontes he:aytuğŞimdi sn.mod'um değerli hocam için clio'yu yenileme zamanıdır sayende:aytuğHerşey İstanbul 2.sulh ceza mahkemesine verilebilecek bir şikayet dilekçesine bağlııslıkHakaret o kesin:aytuğAyrıca sn.müvekkilimin ay pardon sn.mod'unhehepsikolojik anlamda zarar görmesine neden olmuş(şahitlerde varhihi)bu akılalmaz iftiralar ve hakarete varan benzetmeler sonucundaaahehedevam edeyimmi daha en az 6000 alır sn.hocam senden en iyisi uzlaştıralım sizihehe(edit:adliyelerde sürte sürte neler geliyor aklıma artık ama istenirse gerçek olur valla gelin siz 4 sıfır michelin'de anlaşın:aytuğ​)

Abiciğim Ne Yaptın Sen Yaw Saygılar Sunuyorum Mahkeme Falan Gencim Ben Daha Kaç Yıl Yatarım Abim hehe hehe