Çıldırtan PLASTIK SESLER !!

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam valla ben de çok sıkıldım sizin gibi ama galiba şans işi. Sahibinden.comda ki ilan sahiplerine soruyorum ses yok diyolar.

Haftaya ankaraya gidicem inşAllah onur hocamın servisine bırakacam arabayı hallolur inşAllah

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plastık sesleri azalmayı kesmemin çözümünü bulan yokmu arkadaşlar ? neden gelıyor bu sesler lastıkler yenı alttakımda sıkıntı yok ama arac stabılıze yolda toros gıbı ...
Ya siz neden aracınızı Captur ile kıyaslıyorsunuz? 2 si farklı araba.aynı ses onda olmaz, ayrıca Captur'un malzemesi geregi daha çok ses çıkarması normal. Plastik sesi cikariyor diyorsunuz, iyide nereden? Kapi mi doşememi? Torpidomu. Boyle başlık açarak sorun bulamazsınız. Tam sesin yerini söyleyin ki çözüm üretelim. Sizin aracınızda olanlara yeterince yardım ettik. o plastik seslerini çözmek kolay..

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
stabilize yola girdigim zaman arabanın her yerınden ses gelıyor döşemelerden torpidodan kapılardan ve amatısor süspansıyonlar kut kut patlak gıbı vuruyo ama patlak degıl alttakım da saglam servıs normal dıyor bu sesler oncelerı bu kadar yoktu hadı bul bulabılırsen sımdı ben usta degılımkı sesın tam olarak nereden geldıgını anlasam zaten yaptırrım

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amatisorler körükler normal iyi dıyorlar ama stabılıze yolda süspansıyon yok gıbı kut kut vuruyo gıbı tam olarak bende bulamaıyorum seslerın nerden geldıgını ...