çilgin proje

jb1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

Arkadaşım yakında Polonya'dan dönecek dönerken aklımızda şöyle bir proje var

1- Deri döşemeli İnitiale Paris deri döşemeli ve elektrikli koltuk getirtmek gibi bir niyetimiz var touch talismanın alt yapısı buna uygun mu araç bu koltukları tanır mı ?

2- ön cama visio sistem parçalarını getirip önce monte edersek yine araç bunu tanır mı ?

3- 7 inç ekran yerine 8.7 inç olan ekran taksak çalışır mı ?

Tez zamanda yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

jb1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu hakkında fikri olan var mı ?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Aslında önce altyapının kontrol edilmesi gerekir.Elektrikli koltukların yanı sıra o koltukların beyni de gerekli.Her koltuğa 2 adet çok pinli geniş soket girişi var.Aracınızda bu soketler, ya da en azından kablolar koltuk altlarına kadar çekili ise iş kolay.Ancak çekili değilse kabloların da çekilmesi gerekir.Bu işi yapabilecek iyi bir oto elektrikçi ile bu kablolarda çekilebilir.

jb1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce koltuk altında sağda ve solda olmak üzere 2 boş soket vardı. Bunlar dikkatimi çektiğinde servise gittim ve sordum. Verdikleri cevap icon ile touchlarda koltuk altına gelen tesisatın aynı olduğunu boşta kalan soket uçlarının koltuk ısıtma ve soğutma beslemesi olduğunu touch modellerde bu koltuktan olmadığı için soketlerin boşta olduğunu söylemişlerdi.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Daha önce koltuk altında sağda ve solda olmak üzere 2 boş soket vardı. Bunlar dikkatimi çektiğinde servise gittim ve sordum. Verdikleri cevap icon ile touchlarda koltuk altına gelen tesisatın aynı olduğunu boşta kalan soket uçlarının koltuk ısıtma ve soğutma beslemesi olduğunu touch modellerde bu koltuktan olmadığı için soketlerin boşta olduğunu söylemişlerdi.

Fotoğraf eklerseniz yardımcı olmaya çalışayım.

jb1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en kısa sürede atıcam

ayrıca 7 inch yerine 8.7 inch için herhangi bir değişiklik yapılması lazım mı ?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
en kısa sürede atıcam

ayrıca 7 inch yerine 8.7 inch için herhangi bir değişiklik yapılması lazım mı ?

Normalde takınca çalışması lazım.Ama ddt4all ile bazı şeylerin ayarlanması gerekir.Servise yaptırmak isterseniz onlarda canclip kullanarak yaparlar.Ama olur.

jb1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde takınca çalışması lazım.Ama ddt4all ile bazı şeylerin ayarlanması gerekir.Servise yaptırmak isterseniz onlarda canclip kullanarak yaparlar.Ama olur.

obd 2 cihazım var. bu ayarlar konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz zira polonyada çok komik rakamlar temin edicez. burada 2. el çıkma 2.000 Tl iken polanyadan bunu 650-700 Tl gibi bir rakama mal edicez.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
obd 2 cihazım var. bu ayarlar konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz zira polonyada çok komik rakamlar temin edicez. burada 2. el çıkma 2.000 Tl iken polanyadan bunu 650-700 Tl gibi bir rakama mal edicez.

Benim aracımın ayarlarını sizinle paylaşabilirim, sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim.