Çin GP

• Konuyu başlatan HI_TECH
  • Başlangıç tarihi

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yağmur yağarsa alonso alabilir yarışı yağmazsa button en geç 3 tur rosbergi geçip topuklar kaza yapmazsa farklı kazanır

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarış boyu performansları bakımından düşünürsek sauberlerin pek bir baskısı olmaz mersedeslerde aynı alonso ya da button iki favorim

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercedes şaşırttı beni...

HI_TECH

Bilgi Girilmemiş
Mercedes şaşırttı beni...

Abi eminimki kendileride şaşırmıştır :D
Lastik aşınma sorununu çözdüler gibi hayırlısı birkaç yarış sonra Schumacher i podyumda görürsek şaşırmayalım.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarış zamanı elektrikler kesildi şansıma yarışı izleyemedim ama haberlerde button ın pitte zaman kaybettiğinden bahsedildi mclaren pit ekibi yine çuvallamış nette henüz düşmedi yarış sabırsızlıkla bekliyorum:)

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet button pitte zaman kaybetti sol arka tekerlekte sorun çıktı ama en azından yarışa devam etti schuminin ön lastikte problem çıktı pit ekibinden dolayı yarış dışı kalan tek adam.Raikonen iyiydi lastikleri yetmedi vettelinde hatta bir tur daha olsa grojende geçecekti ama en azından önlerde kaldı raikonen 14.lüğe kadar bir kaç turda geriledi.
Mercedes lastikleri hava nedeniyle kullandı gibi sıcakta mercedes yine geri kalacak gibi bu hafta sonu görücez.

Şu var ki bu sezon çok zevkli kim birinci olacak belli değil birde artık farklar açılmıyor hepsi birbirine yakın..