CITAN Reklamı Başarılı mı? Değil mi?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kangoo'nun takipçisi olduğunu, aynı fabrikadan çıktığını, dci motor taşıdığını bildiğimdenmi desem beni hiç heyecanlandırmadı. hangi müşteri kitlesine yönelik reklam çektiklerini bile anlayamadım:)

Son düzenleme:

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu soruyu citan başarılı mı? diye sorsanız reklamına da diyeceğim gibi olumsuz derdim :(

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
olmamış reklam.
dün kampüste gördüm hoş duruyordu :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu becerememişler :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O kahramanın orjinaline 4.5 senedir biniyorum,orjinali her zaman daha iyidir...
Reklama gelince bence başarısız olmuş...

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne reklam ne araç hiç hoş değil, Mercedes in şanına yakışmadı bence...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reklam kötü olsa da aracın Renault'tan daha kaliteli olduğunu düşünüyorum sonuçta Mercedes, ne donanımda yazıp araçta olmayan bir parçası vardır ne bir eksiği...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Mercedes Beni Hayal Kirikligina Ugratti O Kadar Deyim
Reklam Konusunu Bende Acacaktim İyi Olmus Acildigi
Reklamda Bana Gore Kotu
Kendi Bir Arac Gelistirip Piyasaya Surse Belki Tutardi
Renault Parca Eksiltmiyor Lakin İthal Renaultlar Ya Full Geliyor Ya Distan Full İcten Eksik Buda Fransadaki Fabrikadan Kaynakli Yahut Ordan Gonderirken Yazmiyorlar Versiyonu Burda Mais Belirliyor Goz Karari Bu Extreme Bu Privilage Vs Diye İyi Takip Etmek Lazim Ayni Fabrikadan Cikmasa Citanda Kangooya Nazaran Fark Var Yahut Olur Diyecem Ama Ayni Fabrikada Uretiliyor Test Ettim Test Aracinda Bile Bir Suru Eksiklik Vardi Hepsini Gec Sattiklari Satacaklari Araclar 2012 Modeldi 2013 İlk Ceyrek Biterken 2012 Model Araci Neden Alsin Ki Vatandas

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercedes Beni Hayal Kirikligina Ugratti O Kadar Deyim
Reklam Konusunu Bende Acacaktim İyi Olmus Acildigi
Reklamda Bana Gore Kotu
Kendi Bir Arac Gelistirip Piyasaya Surse Belki Tutardi
Renault Parca Eksiltmiyor Lakin İthal Renaultlar Ya Full Geliyor Ya Distan Full İcten Eksik Buda Fransadaki Fabrikadan Kaynakli Yahut Ordan Gonderirken Yazmiyorlar Versiyonu Burda Mais Belirliyor Goz Karari Bu Extreme Bu Privilage Vs Diye İyi Takip Etmek Lazim Ayni Fabrikadan Cikmasa Citanda Kangooya Nazaran Fark Var Yahut Olur Diyecem Ama Ayni Fabrikada Uretiliyor Test Ettim Test Aracinda Bile Bir Suru Eksiklik Vardi Hepsini Gec Sattiklari Satacaklari Araclar 2012 Modeldi 2013 İlk Ceyrek Biterken 2012 Model Araci Neden Alsin Ki Vatandas

nasıl diyeyim mercedes, bmw kendine has çizgiyi takip eden markalar. mercedesin çizgisini değiştirip kangoo takipcisi olmasını yadırgadık. bu işten karlı çıkıp itibarını artan reno çünkü taklit eden değil taklit edilen oldu :)

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
toyotanın reklamlarında çoçuk oynatma furyasına mercedesde katılmış bence güzel olmamış yani başarısız.