Çizik camı tamir etme?

mayhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracımın fotolarında da göreceğiniz gibi camın sağ tarafında bir bayrak çıkartması var. zaman içinde çıkartma deforme oldu tabi. kenarından biraz attı. vee altında onlarca çizik varmış :asabi adamlar çiziği saklamak için böyle bişey yapmışlar. bende internette araştırırken şöyle bir video buldum. önerileriniz nelerdir?

[video]http://www.vidivodo.com/video/arabanin-catlak-camini-onarma/108962[/video]

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonaxın çizik giderici cam cilası var içinde ceryum oksit olması lazım o biraz iş görüyor camda ama polisaj makinesi ile baskı uygulayıp uğraşmak gerekiyor ve bütün çizikleride almaz ama eskisinden iyi hale getirir..

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Videoyu açamadım pc'De problem var ama denemek lazım ucuz yollu bir yöntemse.:eyv

mayhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Videoyu açamadım pc'De problem var ama denemek lazım ucuz yollu bir yöntemse.:eyv

videoyu 2-3 kere deneyip açabildim şimdi. herhalde vidivododa sıkıntı var. tuz, böcek ilacı ve tuvalet ispirtosunu karıştırıp çizik cama döküyor. 2 saat sonra çizik kayboluyor :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
videoyu 2-3 kere deneyip açabildim şimdi. herhalde vidivododa sıkıntı var. tuz, böcek ilacı ve tuvalet ispirtosunu karıştırıp çizik cama döküyor. 2 saat sonra çizik kayboluyor :D
O zaman denemekte fayda var abi.:)