Çizik, Görüntü Düzeltme

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda fotoğraflarda göreceğiniz üzere aracımın çamurluk kısımlarından sökülme ve çizilme mevcut. Bunları zahmetsiz şekilde halledebilir miyim ve sizce nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1io7t5.jpg

2i8dmqo.jpg

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Derin olanları rötuş yaparak düzeltebilirsiniz.Kaskonuz mini onarım kapsiyorsa o kapsamda da yaptırabilirsiniz.

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rötuş boyası alıp kendim yapacağım. Bu renk beyazın kodu hakkında bilgisi olan var mı? İnternetten sipariş verip almayı düşünüyorum

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın orta direğinde , kapıların arasında bir etiket var. Orada arabanın boya kodu yazar. Üç hane olması lazım. Bir harf iki rakam şeklinde. Kolay gelsin şimdiden. İnternetten sipariş yerine oto boyacısına yaptırsanız daha kolay olur .

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boyayla filan uğraşmanısa hiç gerek yok. zaten arabanızın rengi beyaz olduğu için hiç dert etmeyin. çizikler için iyi biyerde pasta attırın, sökülme için ise servise uğrayın (ya da bakım zamanı filan gidersiniz,küçük şeyler için ücret talep etmiyorlar ) ve küçük bi rutüş yaptırabilirsiniz.

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
carpex yoğun çizik giderici var tavsiye ederim talimatlara uyun ve uygulayın çok yararlı oluyor ben cok memnun kaldım.