Cli0 4 ' te xenon deneyen var mi?garantili araçta sikinti olurmu?

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çakma xenon işi yolda deli ediyor beni özellikle uzun yolda birde yağış varsa birde sisler yakılmışsa üstüne birde arka sisi yakanlar var, allahım alllahım .... Bence trafik güvenliğini tehlikeye sokuyorlar, karşıdaki şöförleri de düşünmek lazım....

Ne yazıkki bizim memleketteki çoğu sürücünün en son düşündüğü şey karşıdaki diğer sürücüler.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende sordum hatta sizinkini kastederek konuştum ama antalya da ki servis olmayacağını söyledi çok ilginç...

Daha ötesini söyleyeyim arabayı almış olduğum bayinin servisinde ampulleri bile değiştirmeme izin vermediler bırakın ledleri yaptırmayı :D Bende başka bir serviste yaptırdım olay servislerin insiyatifinde anladığım kadarıyla.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha ötesini söyleyeyim arabayı almış olduğum bayinin servisinde ampulleri bile değiştirmeme izin vermediler bırakın ledleri yaptırmayı :D Bende başka bir serviste yaptırdım olay servislerin insiyatifinde anladığım kadarıyla.
aynen abi ama belkide aldığın yere tamire versen garanti saymayacaklar:/ sıkıntı... Örneğin tatile antalyaya geldin aracın tekniğinden bir sıkıntı var garantiden değişmesi lazım, benim servise gidersen yapmaz bunlar...

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen abi ama belkide aldığın yere tamire versen garanti saymayacaklar:/ sıkıntı... Örneğin tatile antalyaya geldin aracın tekniğinden bir sıkıntı var garantiden değişmesi lazım, benim servise gidersen yapmaz bunlar...

onu yapacakalarsa arızanın ondan kaynaklandığını ispat etmeleri lazım yoksa sağlam bir kavgaya hazır olsunlar :D Şaka bir yana elbette böyle yapabilirler belki ama elime servis kaydıyla yapıldığı ve garantime dokunulmadığına dair fatura olduğu için yetkili servisten alınan böyle bir yola gidemezler bence en fazla diğer bayi ile muhattap olabilirler ama bana birşey olacağını sanmıyorum. Zaten bunu bahane edecek kadar düşerlerse serviste işimiz kalmamış demektir daha fazla :)