Clio 1.2 HB extreme nasıldır..

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat-donanım-güç ve kalite olarak 28.000 e alınabilecek en iyi araçlardan birisidir,yazılardan anladığım kadarıyla hız meraklısı değilsin,devir hesap devri al 1.2 motorlu Clio nu bak keyfine...:eyv

Yok hız meraklısı değilim ama iyi bir yola düştüğündede yağ gibi kaymasını isterim,sıfır almayı dahi 2 gün öncesi kadar düşünmüyordum bukadar parayı hayal bile edemiyordum insanın bazen nutku duru ya benimkiside öle oldu girdik bakalım bir yola hayırlısı olur inşallah,dediğim gibi sıfırı düşünmedim ikinci el opel veya focus düşünyor idim yalnız 2. el piyasası çok fırlamış 10 yaşındaki araca 19 ila 22 bin arası fiyat biçiyorlar oda sağlam bir araba değil yani onları görünce de sıfıra yönelmemek içten değil tavsiyen için teşekkür ederim abi

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aralar sitemizde sıfır ClioIII'ler çoğaldı sonuncuda senin araban olur İnşllah...:eyv

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aralar sitemizde sıfır ClioIII'ler çoğaldı sonuncuda senin araban olur İnşllah...:eyv

sağolasın teşk ederim güzel dileklerin için inşallah :)

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio II 1.2 kullancısı olarak ben performnansından memnunum...
clio III de test imkanım oldu...
sanki clio II hafifliğinden kaynaklı olarak biraz daha seri geldi...
Sıfır arabanın herzaman için tadı başkadır...

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Hayır Yayın falan arabaya bir zararı yok.Aksine arabanın yol tutuşunu arttırıyorsun :eyv
Hava filtresi falan takarsan arabanın motoru daha rahat nefes alır o zamanda performans kazanırsın.
Dediğim gibi bir kaç uygulamayla arabayı tam tadında yapabilirsin ;)

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır Yayın falan arabaya bir zararı yok.Aksine arabanın yol tutuşunu arttırıyorsun :eyv
Hava filtresi falan takarsan arabanın motoru daha rahat nefes alır o zamanda performans kazanırsın.
Dediğim gibi bir kaç uygulamayla arabayı tam tadında yapabilirsin ;)

tamm kardeşim anladım teşekkür ederim ..:eyv