Clio 1.4 8V Açık hava filtresi uygulaması

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakından görürüz artık bir gün iyi nefes alıp almadıgını test ederiz :D

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kleps denilen gaz kelebeği işte Gökalp 12 3
kanka ben anlamam klepsden filan bana barzolama gırtlak diycen :D

Güzel Uygulama Abi Hayırlı Olsun Güle Güle Kullan Simota Karbon Çok İyi Seçim :eyv Bu Arada Bende UB Coupe'min HKS Filtresini Ve Borularını Sis Farının Arkasına Kadar Uzattım, Yarın Konuyu Açıp Paylaşırım Şimdi UB Coupe Çok Daha İyi Nefes Almaya Başladı Abartısız Çekişi Sesi Bile Oldukça Fazla Bir Şekilde Farketti Ve Arttı Farın Arkasında Nefes Alamadığını Test Ettikten Sonra Çok Daha İyi Anladım...:)
eyvallah saolasın kardesim valla benim filtreyi koycak baska yerim yok simdiki yeri iyi olmazsa sonra bakarız baska bir yer ben simotadan çok memnun kalmadım AEM takcam bakalım o nasıl olcak senin CAI'dE hayırlı olsun kardesim
Yakından görürüz artık bir gün iyi nefes alıp almadıgını test ederiz :D
aynen erdinç yakından görmemiz lazım cigeri :D

yakup41

Yakup Yalçınkaya,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiden teşekkür ederim bu arada tüp taktırma konusu gündemde kangoo ya atiker planlıyorum umarım herhangi bir terslik yaşamam :s

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiden teşekkür ederim bu arada tüp taktırma konusu gündemde kangoo ya atiker planlıyorum umarım herhangi bir terslik yaşamam :s

rica ederim bende 1 senedir atiker safefast takılı bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok emek verilmiş güle güle kullan yalnız filtre eksoz manifoltunun üzerinde duruyor motora sıcak hava çekmek olumsuz olarak çok etkiler performansı. açık filtre de taksan filtrenin yerini değiştirmek lazım gibi geldi resimlere bakınca

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok emek verilmiş güle güle kullan yalnız filtre eksoz manifoltunun üzerinde duruyor motora sıcak hava çekmek olumsuz olarak çok etkiler performansı. açık filtre de taksan filtrenin yerini değiştirmek lazım gibi geldi resimlere bakınca

eyvallah saolasın valla baska yer bulamadık LPG oldugu için sol taraf dolu ancak sağ tarafa koyabildik gri olan boruya izolasyon yapıcam ayrıca ön panjuru kesip ordan hava girmesini sağlayacam şu anlık hava soğuk oldugundan bir sorun yok ama yazın bakıcaz nasıl bir etkisi olcak

avci41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamun aleykum abi ben 1.4 rta kullanıyorum yaptırmaya kalksam ne kadar tutar ve hangi filtreyi önerirsin