clio 1.4 alınırmı ?

speedy07

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar umarım doğru yere yazıyorumdur.şu anda geçici olarak çalıştığım kıbrıstan yaklaşık 45 gün sonra döneceğim buraya gelirken bir tanıdığın 91 model 1.4 cliosu vardı onunla anlaşmıştık tam dönüşte halledelim dendi bende karar vereyim diye.kısa bir sürüş yaptım aslında çok hoşuma gitti boyası filanda güzel.ama burada arkadaşlar kafamı karıştırdı kesinlikle fiat punto-uno filan al diyorlar bütçemde kısıtlı birde parça sorunu çok yaşarsın servisi filanda pahalı olur altından kalkamazsın dediler.kararsız kaldım ben öyle araştırırken gördüm sizler biliyorsunuz sanıyorum fiyatta 16 tl ye biter denmişti 91 model ama temiz epey.madem tanıştık birde sizden akıl alayım t6eşekkür ederim.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
91 model Clio eğer bakımlıysa gerçekten hoş bir araçtır . Küçük kibar şirin .
Clio 1.4 ile hiç bir sıkıntı yaşamazsınız .

Çoğu parçası , R-19 , R-9 , Clio , Symbol ile benzerdir zaten . Ben bugüne kadar Reno kullanıpta parça sıkıntısı çeken görmedim :)

speedy07

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
a evet hem görünüşü şirin hem kullanım olarakta çok hoş ve şaşırttı beni güvenli çok yere sağlam basıyor hafif gibi görünsede ben alacaktım anlaştıkta yabancıda değil satacak ama burada kafamı çok karıştırdılar yok parça bulamamak değilde çok pahalı olur diyorlar punto filan 5 tlyse onun 25 olur dediler birde son sahibi olursun diyorlar

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
91 Model 1.4 RN RT versiyon Clioların artıları

- Hidrolik Direksiyon
- Klima*
- Enjeksiyon

Cliolar kalitelidir . Renault 19 gibi C sınıfı arabalara benzer kullanışlıdır .
Bakımlıları her zaman uno tipo punto gibi arabalardan iyidir.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
91 model Clio varmı ki ? ve o fiyata alacak müşteriyi nerede bulacaklar,2001 Clio olmasın o 16.000 istenen 1.4 Clio ?
97 modeller bile 8-10.000 aralığında satılıyor...

• Beğen
Tepkiler: *Renault9

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Mustafa abi haklı bu işte bir yanlışlık var.