Clio 1.6 16v sport vs honda 1.6 ies sedan..

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzülerek honda diyorum.:)

armağan.e

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce deniyen oldumu ki acaba..

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Honda alır :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi şöyle bir şey var ki 5500 rmp'den sonra hayat biter vtec başlar :) ama tabi arabaların durumu da pilotaj da çok önemli. honda'da ufak tefek dokunuşlar var diyorsun. senin arabada da dokunuşlar var. aşağı yukarı yakın bir başlangıçtan sonra honda koparıp götürür gibime geliyor.

armağan.e

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) ilk kalktımızda benim biraz ayırdım sonra yetişti 2 kalktımızda kafa kafa gittik baya :) 3 de 4 den sonra o yarım boy filan attı :) 4 dede bi boy filan attı ama benm headres işiniyle yazılımı yapınca daha güzel olucak :)benm araba kilodan kazanıyor biraz.. :)

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Heves kırmak değil benim dediğim gerçekler :) Sonuçta o bir HONDA :eyv
Nedir bukadar honda fanatikliği ??Motoru dışında hayran kalınan bir tarafı varmı? @Armağan Erkek ben birkaç deneme yapıcaktım ama hepsi yalan oldu.Sport sağlıklıysa ve aynı specte iseler clionun saplaması lazım.es modellerinde yana yana vtec reklamları yok.Sohc motor es'ler.İnternette birkaç videosu var.Hepsinde sport alıyor

armağan.e

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nedir bukadar honda fanatikliği ??Motoru dışında hayran kalınan bir tarafı varmı? @Armağan Erkek ben birkaç deneme yapıcaktım ama hepsi yalan oldu.Sport sağlıklıysa ve aynı specte iseler clionun saplaması lazım.es modellerinde yana yana vtec reklamları yok.Sohc motor es'ler.İnternette birkaç videosu var.Hepsinde sport alıyor
kısada ayırıyorsun ama onda biraz oynama var benm arabaya bi headres la yazılım attım zaman ozman zor gelir peşimden :) bide benm baskıda biraz zayıfladı ondan debriyajım biraz sert.. daha yeni aldım zaten yavaş yavaş sportu en iyi şekilde toplucam ve yapıcam :) plakamı ezberleticem