Clio 1.6 16v TURBO

• Konuyu başlatan ApSUVai
  • Başlangıç tarihi

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçenlerde merak ettim biraz araştırdım ama pek tavsiye eden yok, sağlam bi turbo işinden anlayanı bulmak lazım...

Forged kol piston bulunduktan sonra hertürlü yapılır..Piston internette var ama kol bulunmuyor..Rs emmesi de flans vs ile uydurulursa olur..Zamanında gene k4m'e meganeIde ankarada uygulayan arkadaş vardı..

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uğur emmii gaza gelmiş :D:D:D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forged kol piston bulunduktan sonra hertürlü yapılır..Piston internette var ama kol bulunmuyor..Rs emmesi de flans vs ile uydurulursa olur..Zamanında gene k4m'e meganeIde ankarada uygulayan arkadaş vardı..

1.2 16V Uğur'la benim araba sağlıklı olacağını bilsem getirtiriz parçaları yurt dışından...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emmi sakın ha,turbo işine bulaşmayın,o kadar para harcıyacağınıza arabalarınızı satıp daha hızlısını alın derim ben.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
1.2 16V Uğur'la benim araba sağlıklı olacağını bilsem getirtiriz parçaları yurt dışından...

Halıl abı herturlu parcası mevcut sızın araclrı forget pıston ve kollar egzantırıklerı guzel bı yazılım guzel saglıklı ısle 4 bın tlye 160-170 hp lerde gezersın

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Murat eline sağlık.

Inferno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forged pistona gerek olmadanda turbolarsın. ve örneklerinde olduğu gibi 1.6 16V ile RS leri çooooook rahat geçersin. megane dahil bu rs ler arasına.

5500-6000TL arası maal oluyor. yazılım dahil. Turboyu her turbo ustası yapar o konuda sıkıntı yok. Emme manifoldunuda iskender yapar büyük ihtimalle. K4M motorlarda sorun olan turbo değil adam gibi remaping. İşte bunu ustasına yaptırmak gerek yoksa, forget pistonsuz alınabilcek max. verimlilikte kullanılamaz. Buda paranın boşa gittiğini gösterir. Düzensiz bir hava emişi, düzensiz bezin püskürtme, sürekli stop eden bir motor, güç üretmeyen modifiye.

Eğer yapıcak olan varsa ilk önce kendine güvenen ve bu yazılımı yazabilceğine inanan birisini bulmak gerekir.

Son düzenleme: