Clio 1 i takas edicem

azoist

Emre KISA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Uzun süredir satılık ilanındaydı satmak ile satmamak arasında tok satıcı tarzındaydım geçen bir araba gördüm takas düşündüm bir an adamda kabul etti gibi birşey

Volkswagen Polo 1.4 Trendline 2000 Model 14.800 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 115400016

1.4 Trendline modeli 2000 model abs li klimalı en azından vw diyorum benim aracın üstüne 5 binlira vereceğim. Yapacağım herşeyi adamda yapmış zaten sizin düşünceniz neler ?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam polo güzel araç yalnız iyi baktırmak lazım , km 117000 den fazla gibi geldi bana

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

azoist

Emre KISA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın duruma göre motorcu bir ustaya götürüp gösterecem bakalım sizce fiyat iyi mi clio1 üzerine 5 bin lira verilip alınır mı

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin clionuz daha güzel gibi avatardan görünene göre..

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio1 den sonra sizi memnun edebilecek bi araba ama fiyat biraz yüksek geldi bana yani çok çok temizse olabilir ama öylede durmuyor pek resimlerde üzerine 5bin verip en azından bu poloyu almazdım.şahsi fikrim.

azoist

Emre KISA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio1 den sonra sizi memnun edebilecek bi araba ama fiyat biraz yüksek geldi bana yani çok çok temizse olabilir ama öylede durmuyor pek resimlerde üzerine 5bin verip en azından bu poloyu almazdım.şahsi fikrim.

Peki ne kadar bir para makül görünür sizce

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ne kadar bir para makül görünür sizce
aynı aracın 2002 modeli kuzenimde vardı ve hakikaten orjinaldi satıldığında 2009 yılında 90bindeyken 13500e satılmıştı bu aracın özellikle arkasında bence problem var koltuklar oldukça yıpranmış bir durumda bence en fazla 11500 tl eder o da yürürü ve motoru iyi durumdaysa.. sahibinden.com sitesindeki fiyatlar çok şişirilmiş durumda asıl değerlerinin çok üzerinde paralar isteniyor çoğu arabada.

azoist

Emre KISA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabada açıkcası 9 etmez 8 falan değeri . yani üste 3 bin lira makul diyorsunuz. teklif edeyim kabul ederse baktırır alırım

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabada açıkcası 9 etmez 8 falan değeri . yani üste 3 bin lira makul diyorsunuz. teklif edeyim kabul ederse baktırır alırım
iyice baktırmanızda fayda var özellikle kilometresine dikkat edin fiyattada dediğim rakamlardan fazla vermeyin derim. anladığım kadarıyla size yakın olduğu ve 5bin tl yi gözden çıkardığınız için makul geliyor ama alıp başınıza bela olmasından iyidir sabretmek.