Clio 2 için amortisör seçimi,gazli&yağli hangisi???

28mea1980

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar,adana'dan rfcnin yeni üyelerindenim,geçenlerde clio2 hb 1.5dci arabama fk 35mm yay aldim ama daha taktirmadim,araba 2003 yilinda sifirdan beri bizde ve şu an 106000 km de acaba yaylari taktirirken,hazir alt takimlar sökülecekken amortisörleri de değiştirmek(yaylar konforu sertleştireceği için) faydali olur mu?bir gazli bir de yağli amortisörler var hangisinden taktirmak konfor için faydali olur?bir de marka olarak koni dişinda önerebileceğiniz nedir?mesela monroelar ve monroe reflex serisi nasil?şimdiden teşekkürler...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3.5 yay için amortisöer değiştirmene gerek yok fazla sertleşmeyecek zaten aracın bende 60mm yay var önde ve orjinal amortisörü kulllanıyorum, kullanım ömrü bitmiştir değiştireyim diyorsan önce ustaya göster ona göre karar verirsin...

28mea1980

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3.5 yay için amortisöer değiştirmene gerek yok fazla sertleşmeyecek zaten aracın bende 60mm yay var önde ve orjinal amortisörü kulllanıyorum, kullanım ömrü bitmiştir değiştireyim diyorsan önce ustaya göster ona göre karar verirsin...[/QUOTE
SAĞOLUN HALİL BEY,AYRICA MONROE NORMAL AMORTİSÖRLERIN FİYATI ŞU AN ÖN -ARKA 70 TL CİVARINDA SİZCE UYGUN MU??

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyatlar hakkında bilgim yok, en son laguna60 taktırmıştı monroe ona sorarsan ilgi alırsın...