Clio 2 rxt merkezi kilit montaji

Gokhan4114

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamin aleykum arkadaslar arabam clio2 rxt merkezi kilit kumandalari bozuldu tamiri olmuyor yeni ac kapa bagliyacam ama 1 aydir urasiyorum olmuyor orta konsoldaki kilit buhonundan baglicam ama tehik uclarini olcu aletihle buluyorum ama olmuyor anlamdim sanki ortak bi uc var yani ne yaptiysam olmadidaha once yapan veya bilen varsa yardimci ourmusunuz

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Oto elektrikcilere yaptirsaniz daha iyi olur diye düşünüyorum elektrik tesisatı na yapılan müdahale ler riskli olabiliyor

Gokhan4114

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklisiniz ama adamlar sadece montaja 100 tl istiyor kendilerinden alirsaniz kiliti 150 montajada 50 li aliyor cok para istiyorlar

canberkarslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı araçtan kullanıyorum sonradan takılan kilit bozulmuştu cumartesi günü değiştirdim internette 80-90 lira arası görünüyor zaten merkezi kilitler kendisi gitti aldı 100 lira dedi 30 lira da işçilik aldı 15-20 dakikada bağladı ama bir dünya kablo kesip ekledi.Normalde benim de elim yatkın ama izledikten sonra iyi ki girmemişim bu işe dedim hocam gerçekten yapacağınız hatalı bir işlem farklı sonuçlar doğurabilir

Gokhan4114

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı araçtan kullanıyorum sonradan takılan kilit bozulmuştu cumartesi günü değiştirdim internette 80-90 lira arası görünüyor zaten merkezi kilitler kendisi gitti aldı 100 lira dedi 30 lira da işçilik aldı 15-20 dakikada bağladı ama bir dünya kablo kesip ekledi.Normalde benim de elim yatkın ama izledikten sonra iyi ki girmemişim bu işe dedim hocam gerçekten yapacağınız hatalı bir işlem farklı sonuçlar doğurabilir
50 tl iscilige raziyim da adamlar 100 tl istiyor bende biraz urgrastim ama iste bi terslik var bir turlu olmadi napalim en sonunda 100 tl verip yaptiricaz galiba

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi