clio 2 yay

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim bunlar türkiyeye bedavamı geliyor. coupe içindemi bedava kargo eminmisiniz ?:D

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
burak coupelere de beleş ...
siteden;
bambam-smhdrk coupelerine aldı bedava ... sanırım coupelerinde yayları 100 civarında olması lazım ...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sanıyorumki 126 lira ama 100 lira civarı maaliyeti var sanmıştım kargo falan şuan çok şaşırdım bu işe :D çok sağol BYE 180 tl ye satıyor şuan yaylarını onu almayı falan düşünüyordum ben peki o neden pahali bir bilgin warmı ?

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim bunlar türkiyeye bedavamı geliyor. coupe içindemi bedava kargo eminmisiniz ?:D
Ankara ekibinde 4 kişide var 6cm lik FK hepsinde'de yumuşak amortisör var :) Kimse konforuna dayanamadı gidip nam'da yumuşak amortisör yaptırdı :D

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BYE 180 tl ye satıyor şuan yaylarını onu almayı falan düşünüyordum ben peki o neden pahali bir bilgin warmı ?
Araç sahibi olarak ben cevaplıyım :D
bendeki spor helezon EİBACH marka:D sıfırının fiyatını araştır o zaman fiyatın neden 150 olduğunu anlarsın.Ayrıca yayları bursadan bi arkadaş iştedi sıkıntı çıkmazsa o aldı gibi düşün :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayberk kardeşim ben çok baktım o siteye ama kargo bedellerinde dolarlar yazıyor çokda dil yok anlamamışım demekki yani direk siiperiş versek 126 liraya geliyor demmekki

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayberk kardeşim ben çok baktım o siteye ama kargo bedellerinde dolarlar yazıyor çokda dil yok anlamamışım demekki yani direk siiperiş versek 126 liraya geliyor demmekki
Karar senin imkanın varsa eibach marka al:) hayırlısı olsun

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç sahibi olarak ben cevaplıyım :D
bendeki spor helezon EİBACH marka:D sıfırının fiyatını araştır o zaman fiyatın neden 150 olduğunu anlarsın.Ayrıca yayları bursadan bi arkadaş iştedi sıkıntı çıkmazsa o aldı gibi düşün :)
ayberk beni yanlış anlama sakın sadece sebebini sordum tmm. biliyorum eibach leri düşündüm almayı 3.5 olması biraz düşündürdü. bana biraz bilgi versen alayım fk ları direk evmizin adresini veriyoruz dimi.

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben şirket adresimi verdim..
şirkette gün içinde teslim alacak adam var...

bu arada ayberk birde namstaina da mı gitmek gerekiyor.... :D
gerçi ben lastik ölçülerim 175 65 14

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayberk beni yanlış anlama sakın sadece sebebini sordum tmm. biliyorum eibach leri düşündüm almayı 3.5 olması biraz düşündürdü. bana biraz bilgi versen alayım fk ları direk evmizin adresini veriyoruz dimi.
Yanlış anlaşılcak bi durum yok biri FK biri eibach birinin sıfırı 130tl diğeri 260-270tl ikinci ellerininde fiyatları farklı olur doğal olarak:D
FK 60mm tam kıvamında düşürüyo ama konforu çok kötü gidip namda amortisör yaptırman gerek.Ankara ekibi aldı FK siparişten 20 gün sonra teslim aldılar.