Clio 2016 media nav guncelleme

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Daha yeni ikinci el 2016 clio touch aldim ve media navi guncellemek istedim surumu 1.xx idi ancak toolbox ile guncelleyemedim. Forumda ve nette arastirdim 4.xx e guncelledim lakin 9.1.3 e gubcelleyemedim.

Size sorum şu ben bunu nasil 9.xx yapacam. Tek tek 6
Xx 7.xx .... 9.xx seklinde mi yapacam. Yoksa 4.xx den daha fazla guncelleyemeyecek miyim. Dboot falan da yapmak istemiyorum cunku cok fazla becerebilecegimden emin degilim teksin servisede suan verrcek param yok cunku tum imkanlarimi araba alabilmek icin tukettim.

Aracinda madia nav mi yoksa evolation mu var tam olarak bilmiyorum. Kitapciginda evolation yaziyo ama tam olarak bilmiyorum.

Yardimci olursani sevinirim.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Daha yeni ikinci el 2016 clio touch aldim ve media navi guncellemek istedim surumu 1.xx idi ancak toolbox ile guncelleyemedim. Forumda ve nette arastirdim 4.xx e guncelledim lakin 9.1.3 e gubcelleyemedim.

Size sorum şu ben bunu nasil 9.xx yapacam. Tek tek 6
Xx 7.xx .... 9.xx seklinde mi yapacam. Yoksa 4.xx den daha fazla guncelleyemeyecek miyim. Dboot falan da yapmak istemiyorum cunku cok fazla becerebilecegimden emin degilim teksin servisede suan verrcek param yok cunku tum imkanlarimi araba alabilmek icin tukettim.

Aracinda madia nav mi yoksa evolation mu var tam olarak bilmiyorum. Kitapciginda evolation yaziyo ama tam olarak bilmiyorum.

Yardimci olursani sevinirim.
merhaba sizin cihazınız medianav.yani 9.1.3 güncelleyemezsiniz.maksimum 4.1.0 kadar yükseltebilirsiz.9.1.3 evo cihazlar için

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler. Birde navigasyonu actigimda aracin konununu bambaska bir yerde gosteriyor ve saati guncelleyemiyor. Bu sorun neden kaynaklaniyordur. Harita guncellemesiyle halledebilir miyim yoksa antenle alakali birsey midir.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler. Birde navigasyonu actigimda aracin konununu bambaska bir yerde gosteriyor ve saati guncelleyemiyor. Bu sorun neden kaynaklaniyordur. Harita guncellemesiyle halledebilir miyim yoksa antenle alakali birsey midir.
konumu farklı yerde gösteriyorsa büyük ihtimal anten ile ilgili sorun vardır.aracı yeni aldıysanız yada teybi yeni taktıysanız antende olmayabilir.

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konumu farklı yerde gösteriyorsa büyük ihtimal anten ile ilgili sorun vardır.aracı yeni aldıysanız yada teybi yeni taktıysanız antende olmayabilir.

Anteni degismem mi gerek sizce. Baska ne yapabilirim ki

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anten yerindende çıkmış olabilir.cihazı çıkma vs aldıysanız anten olmayabilirde

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anten yerindende çıkmış olabilir.cihazı çıkma vs aldıysanız anten olmayabilirde

Yok cihaz orjinal kendi cihazi. Anteni kontrol edecem ana bunlarin entenleri tam olarak nerde takili oluyor. Ben ulasabilir miyim

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba sizin cihazınız medianav.yani 9.1.3 güncelleyemezsiniz.maksimum 4.1.0 kadar yükseltebilirsiz.9.1.3 evo cihazlar için

Bugun renault diyalog ile gorustum sase nodan sorguladilar ve bendeki cihazin evo oldugunu soylediler. Ama 6.xx e yinede guncelleyemiyorum. Toolboxada baglanamiyorum. Forumdaki lgu dosyalarininda linkleri kirik cikti napayim.ben simdi

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teybin arkasında takılı.kablosu mavi olan

Peki onun anteni nerede oluyo cam kenarinda mi yoksa konsol altinda mi