Clio 3 2011 On kisa far ampulunu kendi degistiren varmi.

aratoryan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse servise paralari bayilacaz anlasilan. kislik lastik aliyosun, aldigin 4 lastigi degistirmeye 100-150 frank para istiyolar. bunada 60-70 frank isterler cozseydim iyi olacakti. okadarparaya turkiyede yeni far takarsin.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse servise paralari bayilacaz anlasilan. kislik lastik aliyosun, aldigin 4 lastigi degistirmeye 100-150 frank para istiyolar. bunada 60-70 frank isterler cozseydim iyi olacakti. okadarparaya turkiyede yeni far takarsin.
Fazla bir para tutacağını sanmıyorum. Sadece ampül değişecek o kadar. Belki onlar farı sökmeden yaparlar hemen :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçlarımızın en kötü yönü bence motorda yerden tasarruf için çok sıkışık olması.Aracımın far ampulleri değiştirmek için bosch car seviste 2 usta denedi elleri sığmadı ben denedim elim girmedi en sonunda tamponu söküp o şekilde taktılar çok saçma ama ya elleriniz sıfır beden manken kadar küçük olucak yada dandik bir ampül için tampon sökülecek :(

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sök kendin eğer çok para alacaklarsa ..o kadarda zor birşey değil yada lastiğin ordan kapak varmı davlunmbazda ordanda halledebilirsin.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kardeşim sen Fransa'da mısn? o kadar para istiyorlarsa kendin sökmeye çalış yazık o kadar para verilmez...

lonjin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yeni değiştirdim serviste. 2 gün oldu 25 tl ampul dahil.

aratoryan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arakadaslar o isi hallettim ama bana sorun, ellerim cizildi soyuldu 1 saat ugrastim, sokedi cikarttim ampulun arka iki kulagini hafif sagsol yaptim kurtuldu yuvadan. yani mandal falan yok sanirim, 1 saat mandal aradim goremiyosun bide, kucuk bi aynayla gormeye calisiyorum buneya. sonra iki oynattim kurtuldu yuvadan , degistirdim yenisini taktim. tam iyi oturmadi gibi olsada elektrik sokedini takinca skisiyo, valla o gunden beri bi sorun olmadi.

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla başlığı ampülü değitiren var mı değil de değiştirebilen var mı diye yazabiliriz :D
şaka bir yana ben becermedim. şu ana kadar 3 ampül değişti, en iyi değiştirebilen sanırım 20-25 dk uğraştı, hepsi de bir o kadar sövdü renoya :D