Clıo 3 2012 extremeye usb portu için yardım

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar clıo 3 authentıq extreme aracımın teybine megan 3 usb portu taktırmak istiyorum sorduğum ustalar tam emin olamadı,sizce fotolarını yolladığım port teyple uyum sağlarmı.teybin arkasında görülen 10-11-12 nolu girişler cd changer girişleri olmalı yanılmıyorsam.

göktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usb portu bağlatın mı? Bende uzun zamandır bu işi yapmayı planlıyorum. Fakat net bir cevap alacağım kimse çıkmadı. Aracın orjinal usb portu kapaklı olarak 275 TL olup olmayacağını bilmediğim için alamadım. Aracında aux girişler varsa yerine takıyorsun. Aux kutusunun kabloları uyması lazım diye biliyorum. Megane 3 değilde clio 3 usb kutusu daha şık bilgin olsun. Çıkmasını çok aradım. Ama ne hikmetse hiçbir yerde bulamadım.

akorkut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yokmu bu işlerden anlayan..

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok galiba dostum ben yazdığımdan beri kimseden ses çıkmıyor :(

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usb portu bağlatın mı? Bende uzun zamandır bu işi yapmayı planlıyorum. Fakat net bir cevap alacağım kimse çıkmadı. Aracın orjinal usb portu kapaklı olarak 275 TL olup olmayacağını bilmediğim için alamadım. Aracında aux girişler varsa yerine takıyorsun. Aux kutusunun kabloları uyması lazım diye biliyorum. Megane 3 değilde clio 3 usb kutusu daha şık bilgin olsun. Çıkmasını çok aradım. Ama ne hikmetse hiçbir yerde bulamadım.
dostum ben ebay da ingiltereden bi çıkmacıda buldum adamla irtibata geçtim fiyatı da 10 euroydu,alacaktım ama türkiyeye nakliyeleri yokmuş maalesef olmadı.ist.yd otomotiv var oda çıkmaya 250tl istedi düpedüz fırsatçılık kızdım almadımbende.

akorkut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta da yok. ben de olsaydı diyenlerdenim.aradan bi kabloyla bile bağlayabilseydik iyi olurdu. ama anlamıyorum işte ne yapacan..

ozmenn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olur arkadaşlar ürün elinde olanlara birde teyp arkası için soket gereklidir isteyene yardımcı olabilirim

orhtnc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki tam olarak nasıl takılıyor? bende clio3 extreme varda usb portu yok maalesef 😥

crazy_vefa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de mesajım bulunsun... Ben de düşünüyorum USB AUX ve Bluetooth içeren bir orijinal teyp...