Clio 3, 3'lü tavan lambası

ozmenn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
40 tl fiyatı var ürün mevcut

gogoclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben forumdaki Ali arkafadimizdan aldim sagolsin kendisi takti arkadaşlar gayette güzel oldu aydinlatma daha kuvvetli oldu ama isteyenler tabiki 2 li ayaydinlatmalarin lambasini led ampuller ile degistirebilir.

cedric08

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı ilk aldığımda ben de iç aydınlatmanın güçsüz olduğunu fark etmiştim. Torpido aydınlatması bile yoktu. Aldığım ilk hafta serviste taktırdım. Megane 2'nin tavan lambasını görünce hemen 3'lü aldım bende. 45tl'ye almıştım. Montajı dediğiniz gibi çok kolaymış.

Arka aydınlatmada çok canımı sıkıyordu. Çok araştırdım çok uğraştım. Çıkmacıdan wolksvagen markanın tavan lambalarından aldım 2x20 tl'den. El işçiliği ve bilgisi iyi olan elektrikçi ustama gösterdim. Kalıp çıkartıp arka tutamakların yanına döşemeyi keserek(döşemeyi kestirmek ilk başta bana çok uzak ihtimal geliyordu) bu parçaları takabileceğini söyledi. 15 metre kablo döşeyerek 1 günde halletti arka tavan aydınlatmasını. İşçilik + parça 190 tl ye halloldu. Led tavsiyesi ile led aldım. Ama bir süre sonra kendi kendine yanıp sönmeye titremeye başlayınca bende orijinal ampüllerini taktım. Ledin gücü tabiki tartışılmaz ama normal ampülde yeteri kadar aydınlatma sağlıyor artık. İşlevsel olarak ön aydınlatma ile aynı fonksiyonları yerine getiriyorlar..

l1.png

l2.png

l3.png

l4.png

nn1.png

nn2.png

nn4.png

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel olmuş valla :eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
On numara olmuş!!! Benimde kesin böyle birşey yaptırmam lazım :)

Erkmen80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam hala elinizde varmı acaba almak istiyorum

Horozkentli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yarın gidip elektrik ciye bi ne yapabiliriz soracağım. Torpido ve bagaj da ışık var ama arka koltuklar karanlık kalıyor

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi