SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında kaporta boya işi yapanların hepsinde bu macundan var. Sadece işçilik kısmını herkes yapmak istemeyebilir. Ben daha önce ipad mini kullanıyordum mıknatıslı tutucular var onu konsolun olduğu yere slikonla yapıştırıp ipad'i bluetooth ile araca bağlamıştım. Tabi araca birde bluetooth bağlaman gerekiyor. Tek sorun şarj vs. yani elinizde bir tablet varsa böyle birşeyde yapabilirsiniz. Oda gayet güzeldi fotoğraflarını bulamadım şimdi bulduğumda atarım. Veya radyolu bir android tablet bulabilirsiniz oda işinizi görecektir. Hatta bazılarına custom rom atıp birebir araç teybi gibi yapabiliyorsunuz. OTG Kablosuyla birlikte birtane USB Capture kart alıp geri görüş kamerası bağlayabilirsiniz. Yani bir çok şey yapılabilir bilgi dahilinde. Teybe gelince aliexpressten artık bir çok şeyi getirebilirsiniz ancak vergisi ne olur bilmiyorum. Ben araca Renault logolu sibop kapağı aldım metal 8 adet 10tl idi 15 tl vergi ödedim :) pttden gelen görevliye bu durumu sorduğumda da gümrükteki memurun ruh hali dedi adamlar kafalarına göre yazıyor dedi ne kadar doğrudur bilmiyorum. Maddi açıdan tablet daha mantıklı ama teyp gibi olmuyor tabi.
Şu an bende mıknatısla eski telefonu koyuyorum konsolda duruyor eski general mobile 5 plus vardı ona navigasyon müzik klipli video oynatıcı falan yükledim onu kullanıyorum ana ekranda duruyor sürekli arka planda da sürekli 360 derece dönen clio 3 animasyonu koydum aux bağladim şarjı da çakmakliktan alıyorum idare ediyoruz şu an :D tablete dediğin gibi bir sürü modifikasyon yapılıyor. https://youtu.be/8JlsNtswFz4 bu videoda olduğu gibi tam seninki gibi yapmışlar ama fiyat öğrenemedim

SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir BABUR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu an bende mıknatısla eski telefonu koyuyorum konsolda duruyor eski general mobile 5 plus vardı ona navigasyon müzik klipli video oynatıcı falan yükledim onu kullanıyorum ana ekranda duruyor sürekli arka planda da sürekli 360 derece dönen clio 3 animasyonu koydum aux bağladim şarjı da çakmakliktan alıyorum idare ediyoruz şu an :D tablete dediğin gibi bir sürü modifikasyon yapılıyor. https://youtu.be/8JlsNtswFz4 bu videoda olduğu gibi tam seninki gibi yapmışlar ama fiyat öğrenemedim

SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.facebook.com/otomoda.bursa/photos/a.1117729281707861/1330631100417677/?type=3&theater bu adam size bahsettiğim şeyi yapmış Bursa'da yeri bana 1800tl fiyat vermişti. Orijinal navigasyon paneline tableti koymuşlar ancak yazılımlı tabi teyp gibi kullanabiliyorsun. Videoyu daha önce izledim o bildiğin tablet senin koyduğun telefondan çok farkı yok. Yani kullanım açısından.

fatihzafer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam 1 sene olmuş neredeyse ama şimdi baktım ürüne orada konsol ile birlikte geliyor gibi duruyor, bu ürünü aldığımızda senin yaptığın o işlemleri yapmak gerekiyor mu konsol için ?