sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi peki neden yokki. Acaba gene renonun bir oyunumu var işin içinde. MCK'da bu parça ne kada acaba?.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi peki neden yokki. Acaba gene renonun bir oyunumu var işin içinde. MCK'da bu parça ne kada acaba?.
Aynen dediğin gibi masraftan kaçma...
Murat 60tl gibi bir fiyata satıyordu galiba...
ozan'ın RS'e kendimiz monte ettik çok güzel duruyor esnek olduğu için kırılma riskide yok...:eyv

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında aracın altı yere daha çok yaklaşıyor sanki. Takmayınca daha yüksek görünüyor. Ama tavsiye ederseniz ve fiyatınıda söyleseniz takmayı düşünebilirim. Kendim takamazmıyım acaba bunu?

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama takılmasada eksikliği pek belli olmuyor gibi. Ama bugün avrupadaki clioların hepsinde var gerek faz-1 ve faz-2 lerde var. Bizimkilerde olmaması acaba model değişikliğimi diye soru uyandırdı bende. Bu parçayı kendim nasıl takarım. Sonuçta İstanbul dışıyım.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama takılmasada eksikliği pek belli olmuyor gibi. Ama bugün avrupadaki clioların hepsinde var gerek faz-1 ve faz-2 lerde var. Bizimkilerde olmaması acaba model değişikliğimi diye soru uyandırdı bende. Bu parçayı kendim nasıl takarım. Sonuçta İstanbul dışıyım.
Valla ben yay alıp arabayı düşürmeyi planlıyorum sen yüksek diyorsun zevk tabii:)
Tek başına takman zor ama yanında birisi olursa takabilirsin...:eyv
Bende almayı dşünüyorum MCK'dan ama şimdi değil...

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşlar bazı clio-3 faz-2 modellerinde ön tampon altında fabrika çıkışı siyah bir karlık mevcut bu bizim modellerde yok. Geçenlerde bana aracı alalı 5 ay oldu reno yüzde 20 indirim kuponu yolladı. Sanırım bu bizim modellere takılmayan karlık kitapçıkta aksesuar gibi gösteriliyor. Bu parçayı sizce taktırsam yararı olurmu. fiyatı ne kadardır ve bu parçanın ref no sunu bilen varmı. Teşekkür ederim.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2247d1304540781-clio-3-alt-tampon-koruma-plastigi-phase-20-2.jpg

Bu lip Türkiye'de var mı acaba? yarın öğrenirim...

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu parça neden yok acaba bizim modellerde bir bilen varmı acaba.?

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nedir bu parçanın orjinal ref nosu bende yüzde 20 indirim kuponu var. Aksesuar olarak geçiyorsa bu parça onu orda kullanabilirim.