Clio 3 Direksiyon Renault Sport Plastiği ?

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu parcadan var arkadaşlar Megane Rs e takmak için almıştım hattaki Megane Rs için hazırladımda fakat takmadım isteyen olursa 100 tl den verebilirm.

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
isteyenler varsa getırebılırım satıcıya mesaj attım normalde Türkiye kargosu yok bakalım cevap gelecekmi:)

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 adet alım yapılırsa adet fıyatı 90 tl ye geliyor bilginiz olucak alıcak arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 adet alım yapılırsa adet fıyatı 90 tl ye geliyor bilginiz olucak alıcak arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.

Ben almak istiyorum 1 adet fakat araçim megane 2 sedan uyum sorunu yaşarmiyim ? yardimci olursan sevinirim.. Teşekkürler..

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben almak istiyorum 1 adet fakat araçim megane 2 sedan uyum sorunu yaşarmiyim ? yardimci olursan sevinirim.. Teşekkürler..

Bendeki megane için hazırlanmış şekilde hattaki içerden direksiyona temas yüzeylerini kapladım al tak şekilde şu an.
Eğer vakit bulup takarsam satmam ama ben takana kadar alan olursa da sorun değil gönderirim.

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uyum sorunu olmaz ama ust mesajlarda mustafa abınınde dedıgı gıbı parcanın ıc kısmında (yanı dısardan gorsellıgı etkıleyemecek) olan bırlesım tırnaklarını kırıp daha sonra kucuk kucuk 4-5 yerınde japonlamak yeterlıdır dısardan hıcbırsey bellı olmayacaktır

ozaman lısteyı olusturalım !

1-ByTyFn
2-
3-
4-
5-

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendeki megane için hazırlanmış ÅŸekilde hattaki içerden direksiyona temas yüzeylerini kapladım al tak ÅŸekilde ÅŸu an.
EÄŸer vakit bulup takarsam satmam ama ben takana kadar alan olursa da sorun deÄŸil gönderirim.

fiyat sonmudur bir ikram olurmu ? Cünkü 90 tl ye sıfır ürün gelicek seninki kullanmasanda 2.ele giriyor biraz ikram yaparsan beklemeden senin ürününü alabilirim.??
?

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

fiyat sonmudur bir ikram olurmu ? Cünkü 90 tl ye sıfır ürün gelicek seninki kullanmasanda 2.ele giriyor biraz ikram yaparsan beklemeden senin ürününü alabilirim.??
?
Sıfır ürün bendeki ürün. Fiyat son evet.