Clio 3 e BMW tarz Anten

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı n üzerindeki orjinal anteni gerçekten son derece sevimsiz ve çevirerek alıp rahatlıkla sökülecek birşey. Benim de hiç hoşuma gitmedi bende düşünüyorum. Ancak orjinal antenin tavana gelen kısmını nasıl söküleceği hususunda bir bilgim yok. Tavana gelen kısmı nasıl söktünüz en kolay yolu nedir?

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı n üzerindeki orjinal anteni gerçekten son derece sevimsiz ve çevirerek alıp rahatlıkla sökülecek birşey. Benim de hiç hoşuma gitmedi bende düşünüyorum. Ancak orjinal antenin tavana gelen kısmını nasıl söküleceği hususunda bir bilgim yok. Tavana gelen kısmı nasıl söktünüz en kolay yolu nedir?
tavana gelen kısmı sökülmüyor iç kısmı boş direk içerisinde kalıyor, antenin ucunu çıkarmak yetiyor kısaca :eyv

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman iyiymiş bende bir tane sipariş vereyim. Teşekkürler bilgi için.

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman iyiymiş bende bir tane sipariş vereyim. Teşekkürler bilgi için.
Aklınızda olsun ürün geldikten sonra iç kısmına anteni güçlendirmek adına küçük bir tesisat çekilebilir. Eski anten kadar randımanlı değil ama küçük bir tesisatla çok güzel işler çakarabilir :eyv

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Aklınızda olsun ürün geldikten sonra iç kısmına anteni güçlendirmek adına küçük bir tesisat çekilebilir. Eski anten kadar randımanlı değil ama küçük bir tesisatla çok güzel işler çakarabilir :eyv

Mehmet Selam

Sen güçlendirmek için bir uygulama yaptın mı ?

Saygılar,

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet Selam

Sen güçlendirmek için bir uygulama yaptın mı ?

Saygılar,
Abi henüz yapmadım, yapacağım yakın bir zamanda. şuan için sipariş vermeyin bence ben bi uygulamayı yapayım sıkıntı olmazsa buradan yazıcam abi daha deneme aşamasında hala ürün :eyv

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Abi henüz yapmadım, yapacağım yakın bir zamanda. şuan için sipariş vermeyin bence ben bi uygulamayı yapayım sıkıntı olmazsa buradan yazıcam abi daha deneme aşamasında hala ürün :eyv

Tamamdır.Ben üreticiye sadece Captur için uyumlumudur sorusu sordum uyumlu bilgisi verdi.

Sadece renk kısmına karar veremedim :) Kırmızı sırıtırmı onu düşünüyorum.Farklılık yaratır ama sırıtırs değmez :)

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır.Ben üreticiye sadece Captur için uyumlumudur sorusu sordum uyumlu bilgisi verdi.

Sadece renk kısmına karar veremedim :) Kırmızı sırıtırmı onu düşünüyorum.Farklılık yaratır ama sırıtırs değmez :)
Abi Sen ürünü beğenirsen sonradanda boyatabilirsin sırıtmayacak bir renge , Ama önce şu frekans çekiş işini bu çözeyim sonrası kolay :eyv

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Abi Sen ürünü beğenirsen sonradanda boyatabilirsin sırıtmayacak bir renge , Ama önce şu frekans çekiş işini bu çözeyim sonrası kolay :eyv

Tamamdır. Aslında 3 adet sipariş edeyim diyorum en kötü ihtimal elimdekileri talep doğrultusunda geliş fiyatına veririm diyorum.

Senden haber bekliyoruz :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık Mehmet ;) Harika olmuş.. (Y):eyv