Clio 3 Egzoz Hakkında

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Çağlar kardeşim ne desem yalan olur :) Dur kalk trafikte 1. viteste gaz tokatlarım hor hor hor yapar böyle arkadan bir duman atar :D Normalde sıkıştırmam ben arabayı hep sakin kullanırım. 2.500 deviri geçtiğim çok çok nadirdir ondan ne etkisi oldu hiç bilmiyorum :)

Bu duman insanın canını sıkıyo bazen 130 ve + sında benden de hafif bi sis görüntüsü çıkıyo sanırım borunun içindeki kurum çıkıyo en azından peder böyle dedi :D

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın herhangi biyerine dokunmak onu garanti dışı bırakır zaten örneğin teybi bile değiştirsen arabanın elektirik aksamı garanti dışı kalır yada yay taktırırsan yürüyen aksam garanti dışı kalcaktır komple çıkmaz ama sanırım egzoz motor olarak geçiyo yani değiştirirsen motorunda herhangi bi problem çıkarsa bunu egzoz yüzünden oldu diyip sni garanti dışı bırakırlar Melih'e sormuşşsun ama ben cevapladım umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Yok sorun değil :) Sıfır araba kurallarını hiç bilmem sıfır arabam olmadı hiç çünkü :D

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Melih senin son susturucun iptal mi? iptalse garantıyi bozar...:)

İptal abi iptal. Söktüm ben son sosturucuyu abarth taktım. Zaten garanti kapsamında değil benim araç 2008 model. Garantili olsada sanayi çocuğuyuz babam kaportacı dert değil :D

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu duman insanın canını sıkıyo bazen 130 ve + sında benden de hafif bi sis görüntüsü çıkıyo sanırım borunun içindeki kurum çıkıyo en azından peder böyle dedi :D

Valla ya hatta bilmeyen biri geldi dedi araban çok duman atıyor falan :D Dedim sorma motoru yaktık ahahaha :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis mazur gorur onu ya son susturucu iptalini eger aranız iyiyse tabi :) yoksa led ampülü bile garanti dısı bırakıyorlar kıl kapınca :D :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ya hatta bilmeyen biri geldi dedi araban çok duman atıyor falan :D Dedim sorma motoru yaktık ahahaha :D

hehe hehe

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabada atıyor siyah duman daha once yere dogru baktıgı için egzoz fark etmiyorduk ama simdi egzoz yapılınca belli oluyor :D abi katalizörü iptal etmeyinde neyi iptal ederseniz edin aman gözünüzü sevem :eyv

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aslında servisle aram iyi benim.arabayı bakıma götürdüğümde kn hava filtresini,arka plaka ışıklarını felan servis takmıştı sağolsunlar.ama susturucuyu felan iptal etmek istemiyorum.görüntü için sağlam bir egzoz alayım en iyisi.azda olsa ses verir diye düşünüyorum.doğru mudur?