Clio 3 farlar açık kalıyor yardım

orkun_insomnia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar forum a yeni üye oldum çünki clio 3 night and day aracımı yeni aldım far sensorunu aktif yaptım ama akşamları aracı park ettiğimde kontagı kapattığım halde farlar ve parklar açık kalıyor far kolundan acık konuma çevirip tekrar 0 konuma dondurdukten sonra sonuyor.bu konuda yardımcı olabılırmısınız

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontağı kapattığında açık kalır ama kapıyı açtığında kapanır...
ÜYE TANITIMLARI

orkun_insomnia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben onu hiç denemedim cevap için çok teşekkür ederim.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
halil abi cevap vermiş farlar acık kalıcaktır kapıyı acınca otomatik söner :eyv

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güle güle kullanın, bence far sensörünü komple devre dışı bırakın manuel olarak açın, ilerde de xenon fln takarsanız manuel daha faydalı olur tünelde fln açılıp kapanmaz :eyv

orkun_insomnia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim.
araçta değişiklik yapmayı pek düşünmüyorum orjinalciyim biraz ancak aracta alırken dikkat atmediğim için sonradan nasıl ya dediğim bazı konular beni rahatsız etti şimdi onlara kendimi alıştırmaya calışıyorum
1. park sensörü olmaması
2. aynaların otomatik katlanmaması
yani bu araçta olmazsa olmazmış ama olmamış şimdi keşke fiesta alsaydım dememek için kendimi zor tutuyorum.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
park sensörü opsiyon zaten serviste yaptıracağın paranın üçte birine dışarda yaptırablirsin...
Aynalar bizde (20.TH) kapanıyor ama sizde iptal etmişler bizdeki ayna sistemini uygularsan çözüm olabilir...

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç takılmayın park sensörü dediğimiz kaç paralık şey takılır :eyv aynalar da 20. yüzyıl versiyonunda vardı bizim modellerde kaldırmışlar, bu iki özellik yok diye fiesta almanıza hiiiiiç gerek yok bence (çok tutucu yazmış olabilirim 98 den beri 3. clio mu kullandığım için biraz bağlıyımdır :))

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
park sensörü zaten yokturki sonradan serviste takılır fabrikasyon sensörlü arabalar nadirdir :eyv cyclone yada cenmaxın park sensörünü alıp serviste taktırabilirsiniz :eyv

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim.
araçta değişiklik yapmayı pek düşünmüyorum orjinalciyim biraz ancak aracta alırken dikkat atmediğim için sonradan nasıl ya dediğim bazı konular beni rahatsız etti şimdi onlara kendimi alıştırmaya calışıyorum
1. park sensörü olmaması
2. aynaların otomatik katlanmaması
yani bu araçta olmazsa olmazmış ama olmamış şimdi keşke fiesta alsaydım dememek için kendimi zor tutuyorum.

adaş abim hoşgeldin... bende de night day clio var.. ve alırken bende çok düşündüm fiesta mı clio mu die.. alt komşum fiesta aldı aynı zamanda aldık ve onda da denemeler yaptım.. kesinlikle clio abi fiestada virajlara girerken korkuosun..aracın iç görüntüsü iyi ama kullanışlı değil.. iç hacim çok küçük.. ve bir çok avantajı var bizim clioların emin ol...