Clio 3 Grand Tour Night& Day bagaj rafını yok!!!!!

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pes artık yani,ben olsam peşini bırakmam bu işin.ne demek bagaj rafı yok ya,böyle birşey olabilirmi?

kadir0032

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault müşteri hizmetlerine durumu mail olarak ilettim. Yalnız araçta dikkatim çeken bayide gördüğüm night&day versiyonunda arka tekerleklerde disk fren yoktu benim aracımda 4 tekerde de disk fren koymuşlar. bagaj rafına karşılık mı onu mu koydular acep :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Renault müşteri hizmetlerine durumu mail olarak ilettim. Yalnız araçta dikkatim çeken bayide gördüğüm night&day versiyonunda arka tekerleklerde disk fren yoktu benim aracımda 4 tekerde de disk fren koymuşlar. bagaj rafına karşılık mı onu mu koydular acep :)

Disk fren olması iyi haber lakin rafla bunun alakası olamaz...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bişey olmaz:) sen işin peşini bırakma ama arkaların disk olması çok iyi olmuş benim 20. yılda da yok arkalarda disk fren...

kadir0032

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu olaydan pek birşey cıkacağını sanmıyorum. Şöyle bir durum söz konusu firmanın değişiklik yapma hakkı mevcuttur gibi kücücük bir yazı ile yazmışlardır bir yere, onu istinaden bu serilerde kaldırdık filan diye arkasına sığınabilirler.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu olaydan pek birşey cıkacağını sanmıyorum. Şöyle bir durum söz konusu firmanın değişiklik yapma hakkı mevcuttur gibi kücücük bir yazı ile yazmışlardır bir yere, onu istinaden bu serilerde kaldırdık filan diye arkasına sığınabilirler.

Bende snmıyorum ama denemekte yarar var aynı şeyleri bizde yaşadık cam açma butonları ve torpido lambası için mail attık ama verilen cevap bunun gibiydi...:)

rmz56

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben daha dun teslım aradım aracımı usb gırısıde var bagaj rafıda.black&day

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni 90 beygirlik modellerde n&d versiyonda executivelerdeki gibi bluetooth ile konuşabilme imkanı varmı acaba. Yani araçta bu donanım standartmı.

rmz56

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet bluetooth ıle konusma öz var

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öyle birşey mümkün değil
Şuan da asılsız bır haber hakkınızı arayın