Clio 3 hangi motorini tercih etmeli

murataydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Aracı alalı birkaç gün oldu, önümüzdeki günlerde depoyu fulleyeceğim inşallah, ama tek bir yakıtla başlayıp öyle devam etmek istiyorum.

Shell v-power ile petrol ofisi v/max arasında kaldım. Pompa fiyatları aşağı yukarı aynı. 1 kuruş mu ne oynuyor. O kriter değil. V/max %4 yakıt tasarrufu sağlıyor ve yakıttan arta kalan tortuyu temizliyormuş yazdıklarına göre, v-power da ondan aşağı değildir ama kullananlardan yorum almak en doğrusu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Shell den şaşma :eyv

AHMET37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende aracı aldım alalı shell alıyorum. fakat gecen hafta kia yetkili servisinde bp'yi önerdi daha uzun yol yapıyomus ve daha az tortu bırakıyormuş bi bilgisi olan varmı ? veya shell de 830 km yol yaptım opet veya bp de daha fazla yol gitme ihtimali varmı ?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende opetten alıyorum hep shell den ne hikmetse normal olanı çabuk bitti vpower deneyeceğim ilerki zamanda bp ayağım gitmez po dan da aldığımda çabuk bitti shellden daha çabuk ibreyi düşürdü. opet ile shell iyi derim yinede.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BP shell po dan ziyade alınan istasyon önemli dunyanin en kaliteli yakıtı olsun istasyon hile yapıyorsa en berbat yakıt olur istasyon önemli

murataydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eve en yakın PO vardı, dün 50 liralık attım içine. 1 ay falan götürür herhalde, acemiliği atmadan yoğun trafiğe çıkmıyorum zaten. Ekseriyetle shell tavsiye ediliyor ama eve en yakın shellde fırfırla araba yıkıyorlar onu da sevmiyorum. Aracı aldığım kişi hep BP kullanmış ve gayet memnunmuş, belki ona dönerim.

engin_er_26

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yakıtı shelden, aklı kellden alacaksın derler, ben öyle yapıyorum :eyv:)

demirhan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
shell v power nitro+ aldım bende 2. yakıt alışımda bakalım fark nasıl olacak

engin_er_26

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benden önceki sahibi nereden ne alıyordu bilmem ama ben ilk depomu geçen gün arabayı alınca shell den fulledim, euro dizel alıyorum, ucuz satılan yerlere fazla güvenmiyorum doğrusu