Clio 3 HB 1.5 dCİ ilk yıllık bakım.

Burak BİLGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sene boyunca kahrımı çeken benimle birlikte 8.000 km yorulmadan gezen aracımı ilk yıllık bakımı için İnanlar Oto'ya bıraktım. Bayram arefesinde sağ arka çamurluktan çarptıkları için hem onarım hem de bakım olsun diyerekten Pazartesi servise verdiğim aracımı bugün almış bulunmaktayım. Merak eden Clio kullanıcıları için ilk bakımda; hava filtresi, polen filtresi, motor yağı, yağ filtresi değişti ve toplam 295,00 TL ödedim, ayrıca Renault Estetik Yaz Paketi'de hediye ettiler sağolsunlar. Bu pakette de güneşlik, arka yan camlar için vantuzlu güneşlik, deniz topu, cam ve böcek temizleyici, oto parfümü var.
Forum aracılığıyla tekrardan sponsorumuz İnanlar Oto'ya, servis danışmanım Zeki Bey'e ilgisinden ve samimiyetinden ötürü çok teşekkürler. :)

colco

Fatih UZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Araçları sanırım aynı zamanda almışız bende ilk yıllık bakımımı (7.881 km) dün Bursa Mais'te yaptırdım. Aynı şekilde hava filtresi, polen filtresi, yağ ve yakıt filtresi ve motor yağı değişti toplam 304,65 TL tuttu 1.2 16v benzinli artı olarak araçta arızalı olan hız sabitleyici değişti.Sağ önden gelen ses şikayetim vardı amortisör değişmiş şikayetlerim giderilmiş, garanti kapsamında. Hazır servise gitmişken lip diye tabir ettiğiniz ön tampon eki taktırayım dedim ve gayet güzel oldu toplam 363,19 TL ödeme yaptım.

kadir0032

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam dızel arac için yıllık 8000 km cok az, benzinli alıp aradaki farka benzinle daha çok yol yapardın. Ben ilk bakımını 18000 km yaptırdım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun kardeşim...:eyv

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sene boyunca kahrımı çeken benimle birlikte 8.000 km yorulmadan gezen aracımı ilk yıllık bakımı için İnanlar Oto'ya bıraktım. Bayram arefesinde sağ arka çamurluktan çarptıkları için hem onarım hem de bakım olsun diyerekten Pazartesi servise verdiğim aracımı bugün almış bulunmaktayım. Merak eden Clio kullanıcıları için ilk bakımda; hava filtresi, polen filtresi, motor yağı, yağ filtresi değişti ve toplam 295,00 TL ödedim, ayrıca Renault Estetik Yaz Paketi'de hediye ettiler sağolsunlar. Bu pakette de güneşlik, arka yan camlar için vantuzlu güneşlik, deniz topu, cam ve böcek temizleyici, oto parfümü var.
Forum aracılığıyla tekrardan sponsorumuz İnanlar Oto'ya, servis danışmanım Zeki Bey'e ilgisinden ve samimiyetinden ötürü çok teşekkürler. :)
dostum renault her sene muhtemelen 20 mayıstan sonra kampanya yapıyor bakımda %20-25 indirim sunuyor.bende ilk bakımı 245 tl yaptım.bilgine bu kampanyaları kolla yararına olur.