clio 3 için uygun çok amaçlı ve ekranlı teyp

rocksinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
clio 3 orijinal teybinin yetersiz olduğu malum.
amacım, navigasyon, bluetooth ile arama-konuşma yapma,mp3 dinleme ve arka park görüşün birlikte olduğu bir teyp taktırmak. malum, teyp kısmı clio 3'te oldukça küçük, büyük ihtimalle oraya sığmayacaktır yeni tarz teypler. sizin kullanıp da tavsiye ettiğiniz bir model var mı ?
Not : konuyla ilgili yeterli bilginin olduğu bir konu başlığı bulamadım.

krmeksiogluu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Panel küçük maalesef .In-Dash tarzı bir şey taktırabilirsin .Veya üst radyo göstergesinin olduğu alanı fiberle genişletip büyük ekran takıyorlar ,fakat çok tavsiye etmem görüşü baya kısıtlıyor.

tolgakmg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar. Çerçeve konusunda artık 3d yazıcılar ile çok daha şık ve araca uyumlu ürünler yapılabiliyor. Fiberden daha şık oluyor.

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtube da aratırsan clio 3 multimedya ekran diye yapan bir kaç firmanın videosu çıkıyor. Ancak geçen sene 1500 tl fiyat çekiyorlardı şu an ne kadara yaparlar bilemiyorum. Ayrıca arkadaşın dediği gibi görüşü engelliyor saat kısmına takılan ekranlar . Daha uygun maliyete orjinal teyp yerine indash double teyp alabilirsin

erdikustur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zongultakta bir usta var bilgi ekranı panelini çıkartıp ona gönderdiğinde uygun bir şekilde tablet yerleştirip sana gönderiyor ben öle yaptım çokta güzel oldu. Youtubede kendi aracıma yaptırdığım videosu mevcut

https://m.youtube.com/watch?v=sBJ9YixNAGM