Clio 3 Ledli Stop Uygulaması.

ozercam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam cahilligimi bağışla birşey sormak istiyorum aracın arka tamponundaki değişiklik için arka tampon komple mi değiştirmek gerekiyor?

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafkas5960

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spoilerdeki stop lambasına f1 flaşör de uyguladın mı daha bi güzel olur. ben yaptım yakın zamanda video atarım :)

Seri şekilde mi çakıyo yoksa biraz daha yavaşmı. Bende yaptırdım ama led olmadığı için yavaş çakıyo. Ledse eğer çok seri çakıyo güzel görünüyo

Clio lll 1.2 Grandtour extreme

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Masallah güle güle kullanın.çok begendım.Markası nedir acaba.

Edit: Junyan markaymıs.hızlıca okuyunca atlamısım :)Ellerinde başka varmıymıs acabaa

Malesef son bir çift vardı onuda 4 ayın üzerine buldum bende.:eyv

Eyvallah dostum verdiğin bilgi için. [emoji106] tekrardan hayırlı olsun nazar değmesin

Eyvlh :eyv
spoilerdeki stop lambasına f1 flaşör de uyguladın mı daha bi güzel olur. ben yaptım yakın zamanda video atarım :)

F1 stop güzel oluyor evet ama ben pek ısınamadım bi türlü :eyv

Maşallah çok güzel olmuş beğendim.

tapatalk yaz kızım

Hocam cahilligimi bağışla birşey sormak istiyorum aracın arka tamponundaki değişiklik için arka tampon komple mi değiştirmek gerekiyor?

Arka difüzör için tamponu değiştirilmiyor, direk ek olarak takılıyor ve üstüne monte ediliyor :eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim tekrardan güle güle kullan :)

ozercam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef son bir çift vardı onuda 4 ayın üzerine buldum bende.:eyv

F1 stop güzel oluyor evet ama ben pek ısınamadım bi türlü :eyv

Arka difüzör için tamponu değiştirilmiyor, direk ek olarak takılıyor ve üstüne monte ediliyor :eyv
Hocam peki nereden temin ettiniz? Ben internet'te biraz araştırdım ama buna benzer bulamadım? Birde maliyeti ne oldu size?

ATA'kan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizden rica etsem bir tane de gece videosu çekermisiniz.Kamera uzaklıgı +5 metre ve park fren sinyaller tek tek çalışır halde çekebilirmisiniz.Genelde hep güzdüz resimleri mevcut.Sizin gündüz videonuz çok güzel ama gece de görmek isteyen arkadaslar olacaktır benim gibi :)

yasaremreyuksel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 3. stoplambası için çakar modülü uyguladıktan sonra içindeki ampülü led yaparsak daha iyi yanar diye düşünüyorum. benim araçtaki ampülde sankibi bozukmuş havası veriyor. ampülün tipini bilen arkadaş var mı acaba?

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim tekrardan güle güle kullan :)
Eyvlh abim çok sağolasın :eyv

Hocam peki nereden temin ettiniz? Ben internet'te biraz araştırdım ama buna benzer bulamadım? Birde maliyeti ne oldu size?

İnternete clio 3 ledli stop yazınca baya bi ilan çıkıyor ama neredeyse tamamı eski ilanlar. Ben artık umudu kesmiştim ama sefaköyde dükkanının kapatan bir tuning dükkanının deposunda son bir çift çıktı o şekilde buldum. 350 tl demişti 300 tl ye aldım ürünü. Normaldede 300-400 arası değişiyor.
Sizden rica etsem bir tane de gece videosu çekermisiniz.Kamera uzaklıgı +5 metre ve park fren sinyaller tek tek çalışır halde çekebilirmisiniz.Genelde hep güzdüz resimleri mevcut.Sizin gündüz videonuz çok güzel ama gece de görmek isteyen arkadaslar olacaktır benim gibi :)
En kısa zamanda çekip ekleyeceğim inşlh :eyv
arkadaşlar 3. stoplambası için çakar modülü uyguladıktan sonra içindeki ampülü led yaparsak daha iyi yanar diye düşünüyorum. benim araçtaki ampülde sankibi bozukmuş havası veriyor. ampülün tipini bilen arkadaş var mı acaba?
3. stop lambası stop lambası: P21/5 W olarak geçer. Sökme işlemi oldukça kolay stopun yanlarından tutup sağlı sollu yavaşça çek kendine doğru bağaj kapağının orda tırnakları var o kısmı tornavida gibi bişiyle bastırman gerekiyor . :eyv

Kafkas5960

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 3.stopa Çakar modülü koydum ama ampul oldugu için isteksiz yanıp sönüyo sanki :) onu lede çevirebiliyomuyuz yani ?

yasaremreyuksel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim bilgi için ancak P21/5w ampül tipi çift duylu olan değil mi? yani fren lambalarında kullanılanlardan? Duylarının olduğu bölüm daha çok t10a benziyor ancak ampül bayağı bir şişman t10a göre.