Clio 3 Mercekli Far Düşüncesi

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben gecen gün servise gitmiştim istanbuldayken adamın biri clio getirdi daha yeni almıs senin kasa aga 2011 model farları orjinal fabrikasyon mercekliydi cokta güzel duruyordu valla o farları serviste felan bulursun sanırım. ama kim bilir ne kadara verir servis

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal mercekleri farları varsa sonar gibi markaların değil tabi,onlardan bakmanı tavsiye ederim ebay.fr ı ebay.de yı falan karıstır bence eger varsa orjinal fabrikasyon bulunur gibime geliyor,arabayı mercek yaptırcam dersende xenonmercek diye arattır google da bulursun bir abim a3 une yaptırdı cokda memnundu işcilikleri falan iyi diye duyumlar aldım,hatta cıkma kazalı farı bulup ona yaptırıp deneyebilirsin begenmessen satarsın orjinal farlarında sana kalır,ama bence hiç bir şekilde eger orjinal mercekli kiti yoksa dokunma varsa orjinal mercekli kitini bulmaya ugras :eyv

ben gecen gün servise gitmiştim istanbuldayken adamın biri clio getirdi daha yeni almıs senin kasa aga 2011 model farları orjinal fabrikasyon mercekliydi cokta güzel duruyordu valla o farları serviste felan bulursun sanırım. ama kim bilir ne kadara verir servis

En iyisi yarın servise sorayım,serviste varsa fiyatıda uyarsa servisten alırım.serviste yoksa orjinal farları istanbula göndereceğim mecburen.teşekkürler arkadaşlar ;)

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisi yarın servise sorayım,serviste varsa fiyatıda uyarsa servisten alırım.serviste yoksa orjinal farları istanbula göndereceğim mecburen.teşekkürler arkadaşlar ;)

servisten de 800lu rakamlar duymaya hazirlikli ol :D en azindan cevabin hazir olsun :D

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisten de 800lu rakamlar duymaya hazirlikli ol :D en azindan cevabin hazir olsun :D

hocam serviste tanıdık var fiyatı düşürürler umarım :D 400 lira mercek yaptırmaya vereceğime 600 orjinal mercekli fara veririm :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence orjinal olsun uc kurus fazla olsun.. hem daha guvenli arac için bence en azından nolursa olsun daha az sorun cıkartır ve nolursa olsun hiç birşey orjinal bir mercegin yerini tutamaz tam goruntulemeyi orjinal saglar gorusundeyim ben ama...

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam serviste tanıdık var fiyatı düşürürler umarım :D 400 lira mercek yaptırmaya vereceğime 600 orjinal mercekli fara veririm :)

Bizim clio2 ph2 mercekli farin servis fiyati 760liraydi ocak ayinda. sizinki muhtemelen daha pahalidir

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1800 lü demek istedin herhalde aga :D
yok artık :D

bence orjinal olsun uc kurus fazla olsun.. hem daha guvenli arac için bence en azından nolursa olsun daha az sorun cıkartır ve nolursa olsun hiç birşey orjinal bir mercegin yerini tutamaz tam goruntulemeyi orjinal saglar gorusundeyim ben ama...
bende sizin gibi düşünüyorum hocam.ayrıca servisin taktıgı parçalar 2 yıl garantili oluyor diye biliyorum
Bizim clio2 ph2 mercekli farin servis fiyati 760liraydi ocak ayinda. sizinki muhtemelen daha pahalidir
hocam birşeyler yapmaya çalışacaz artık :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende sizin gibi düşünüyorum hocam.ayrıca servisin taktıgı parçalar 2 yıl garantili oluyor diye biliyorum

hocam birşeyler yapmaya çalışacaz artık :)

bence cidden aracı hiç elletmeyin orda burda bas agrır sonra,arac garantide zaten sonra ufak bir sorunda kaptör falan arıza yapcaklar hemen bahaneleri olcak garanti dısı olması için,serviste takılan her parcanın 3 aydan baslayan garantisi vardır :eyv yani eger aracınızın garanti bitimine mesela silecek aldınız 3 ay garantilidir,sorun cıkardı silecek ve sorunun sebebide fabrikasyon bunu arac garantide olmaksızın parca garantili oldugu için değiştirirler ama parcadan parcaya garanti suresi fark eder,cok uzun oldu sanırım :D neyse ozetle bence 300 500 e bakıp kafanızı agrıtmayın aracınıza deger verdiğiniz belli ve sık bir arac,uyduruk kaydırık merceklerle dandık bir sekilde yapmayın bence,kesinlikle servisdeki orjinal yedek parca :eyv hatta size kullandıgım scenicten ornek vereyim,sakarya serviste sonradan mercek takılmıs bir scenicle yanyana getirdik (benim aracımda fabrika cıkıslı) aydınlatmada fark vardı ve gercekten durus olarak bile fark ediyordu,orjinal kendini mutlaka belli ediyor ;)

Son düzenleme:

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bu yazdıklarınızdan sonra servisten almaya karar verdim :) servisin yaptigi is saglam oluyor,misal geçen gün park sensörü bozulmuştu serviste taktırdıgım icin ucret odemedim.teşekkür ederim arkadaslar yardımlarınız icin :)