Clio 3 motor rektefiye

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle servise yaptırmanızı tafsiye ederim. Yenilenen parçalar garantili olur. Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahçelievler de soğanlı da olimpik halı saha ve dügün salonu var orda sanayi sitesi var bilmem biliyormusunuz bir keresinde tanıdığımız orda renault clio aracına motor yaptırmıştı çok memnun kalmıştı usta da çok tanınmış biriydi gidip bi soruşturun derim

esatfaruk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle servise yaptırmanızı tafsiye ederim. Yenilenen parçalar garantili olur. Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim.
Teşekkürler hepimize kazasız belasız sürüşler diliyorum bende.Normalda arabadan anlarım ve arkadaşıma göstermeden almam ama bu aracta birşeyler oldu ne arabaya baktık nede biryere gösterdik demekki benim kısmetimmiş :) başa gelen cekilir yaptırıp kullanacagız artık.Sıkısık olmasan hiç düşünmem ama şimdi biraz düşünüyorum nasıl olacak diye. 1 ay sonrada 1100 km kontak kapamadan 2 cocukla ben eşim memlekete gidecem nasıl olacak bilmiyorum..

esatfaruk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahçelievler de soğanlı da olimpik halı saha ve dügün salonu var orda sanayi sitesi var bilmem biliyormusunuz bir keresinde tanıdığımız orda renault clio aracına motor yaptırmıştı çok memnun kalmıştı usta da çok tanınmış biriydi gidip bi soruşturun derim
orayı bilmiyorum ama şirinevlerde ve bayrampaşada ikamet ediyorum bulması zor olmaz hafta sonu bulmaya calışayım

esatfaruk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar bir kaç usta dolastım hepsi başka şayler diyor...
biri mator atılacak diyor 4000 tl ye cıkar dedi
bir diger usta hafif tarama var ama bu motorlar hep böyle kullan gitsin dedi ne zaman kitlerse o zaman yaptırırsın şimdi ugraşma dedi...Bu hafta sonu bir yere daha baktıracagım sonra karar vericem yaptırmak la yaptırmamak arasında

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun masraf neden o kadar yüksek. Benim fikrim iyi bi ustaya getir ama değişmesi gereken parçaları kendin daha uygun fiyata bulup al. Sadece işçilik alsınlar. En az 1000 tl kâr yaparsın diye düşünüyorum ama sen bilirsin yinede tabiki.

esatfaruk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evi tasıma durumundan ,nternete pek giremedim aracı hala yaptırmadım o sekilde kullanıyorum maddi olarak pek musait degilim bu aralar işin gercegi araştırmada yapamadım ama bakalım yaptırmam gerekiyor aracı nasıl olacak bilmiyorum

murataydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun, Allah başka dert vermesin.

4000 tl çok fazlaymış ya, sıfır motor alsanız 6000-6500 tl falan. Yazık günah :/ Bahçelievler'e yakın İnanlar var yetkili servis, forumun da sponsoruymuş sanırım. Ben hiç gitmedim ama tavsiye eden arkadaşlar var burada.

esatfaruk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet pahalı o yüzden ne yapıcagını bilmiyorum başka bir servise götürdüm aracı adamlar birsey demiyorlar kapalı kutu ne olur bilmeyiz fiyat veremeyiz acıp görücez 2bin de olur 6 bimde olur diyorlar gelde yaptır şimdi adamların ne fiyat verecegi belli degil ki