Clio 3 Mugen Rüzgarlık

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel diyelim, firmalardan birinden aldığım cevap;

Merhabalar suan icin uretimi yok fakat uretimi dusunulenler listesine alindi urun uretimi dusunuluyor tahminlerime gore kesin degil ama yaklasik3-4 ay icerisinde urun satisa sunulabilir.tekrar belirtmek istiyorum kesin degil bilgi

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin için sordurucam bugün :eyv

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Mesaj attığım firmadan biride yurtdışından sipariş ediliyor gelmesi çok uzun sürer yazmıştı :) Valla bulursan süper olur kardeşim :)

Bizim tanıdığın bu aksesuar işiyle ilgili çok çevresi var.Yurtdışından baya ürün getiriyor dur bakalım birazdan gidiyorum :)

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim tanıdığın bu aksesuar işiyle ilgili çok çevresi var.Yurtdışından baya ürün getiriyor dur bakalım birazdan gidiyorum :)
Tamam kardeşim güzel haberlerini bekliyorum :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aksarayda vardı kardeşim ben alcaktım almamıştım. Aksaraya bak bence bir.

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tuninggaragge ile görüşmeni tavsiye ederim ;);)

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön ve arka armaların siyahları bir yerde mi satılıyor yoksa siz söküp siyaha mı boyadınız? Bende de Night&Day Siyah var armaları siyaha çevirsem güzel görünür kanaatindeyim...

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön ve arka armaların siyahları bir yerde mi satılıyor yoksa siz söküp siyaha mı boyadınız? Bende de Night&Day Siyah var armaları siyaha çevirsem güzel görünür kanaatindeyim...
Bu başlıkla alakasız bir şey sormuşsun abi ama sorun değil cevaplayalım :) Abi öncelikle boya değil folyo ile yaptık. Daha doğrusu kuzenim yaptı. Sökmeden araç üzerinde yaptık. Yanlız abi senin araç siyahsa bence hiç kaplama boğma aracı :)