Clio 3 Mugen Rüzgarlık

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gene yazdıklarım yanlıs cıkıyor :) wallahı bu spoıler olmasada dıgerınden alacagım kesınlıkle . junyan s t o p demek ıstıyorum :D
Ben görüyorum s t o p yazdığını zaten senin pc türkçeye çeviriyor sanırım metinleri :) Sıkıntı yok anladım ben :) Valla bu spoiler süper ama baya tuzlu :) Bu arada rüzgarlıklar bugun gelecekti ama adamın işi çıktı yarın gelecek. İlk önce başka bir clioda deneyip bana resimlerini atacaklar. Beğenirsem alıcam. Sanada resimleri gösteririm. İstersen sanada sipariş eder getirttiririz :)

ByHeaven1903

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
nekadar fiyat biçiyorlar :)

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RENAULT CLİO III 05-FÜME SMOKE LEDLİ STOP LAMBAS - 776411 Buradaki stop'u sipariş vereceğim ben de... Siyah'ıma çok yakışacağını düşünüyorum...

Bu arada konuyu bayağı bi dağıttığımın farkındayım... Bu son mesajımdı... :)
Sorun değil abi. Evet güzel duracağına eminim bende düşünüyorum bu led stoplardan bakalım hayırlısı :) Aracın resimleri varsa paylaşabilir misin abi :)

ByHeaven1903

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu stoplardan bnde alacagım fıyatı normal 270-300 arasında gıdıp gelıyor . benım on farlar angel zaten arkayada bunu koydummu tamamdır :)

arastırma ıcersındeyım :))

ByHeaven1903

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada bugun bır egzoscu arkadasım var onun yanına ugrasım gop'ta . dedım nasıl olur egzos taksak dızel diye.

3000 devirden sonra azda olsa ses alırsın dıyor . koyacagım bıtane 150tl ye guzelınden