Clio 3 Torpido Aydınlatma ve Montajı (Resimli Anlatım)

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler aracınızdaki gt spoilerden almak istiyorum.fakat bu spoiler kaç parçadan oluşuyor.interneten araştırdığım kadarıyla dört parçadan oluşuyor.vidaları dahil.spoilerin üzerindeki lamba çalışıyor mu?
Üzerindeki Rs spoiler. Doğrudur normalde 4 parça ama ben alırken kapakları eksikti ve kendim alt kapak yaptım ve silikonla monte ettim. 2 yıldan fazla oldu alalı. üzerindeki led çalışıyor. Eski soketi çıkartıp ara bir aparatla buna takılıyor.

Tomas1984

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hocam
clio 3 2011 1.2 benzinli aracıma aynı sekılde torpido lambası takmak ıcın soktum ama beyaz soket çıkmadı.ıyıce baktım bulamadım. Yardım rıca 😞

Parserko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hocam
clio 3 2011 1.2 benzinli aracıma aynı sekılde torpido lambası takmak ıcın soktum ama beyaz soket çıkmadı.ıyıce baktım bulamadım. Yardım rıca 

Hocam her modelde yok galiba , bende Executive var , kısmet olur ise bu haftasonu takacağım , soket olup olmadığını tekrar yazarım

noname

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet eline sağlık çok açıklayıcı bi konu olmuş bende senden gaz alarak akşam giriştim torpidoya bu arada aracım clio 3 executive 20. yıl torpido içinde soket bu modellerde var yapmak isteyen arkadaşlar için bilgisi olsun .

tuncaykan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline saglik kardesim cok guzel anlatmissin

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
airbag plastiğinin vidası nerede anlamadım ?

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hocam
clio 3 2011 1.2 benzinli aracıma aynı sekılde torpido lambası takmak ıcın soktum ama beyaz soket çıkmadı.ıyıce baktım bulamadım. Yardım rıca 
Her modelde yok bildiğim kadarıyla, dynamique ve exxecutive modellerinde kesin var onu biliyorum. birde o kısma iyici bakmak lazım bazen bir parçanın arkasına falan denk gelmiş olabilir.
Mehmet eline sağlık çok açıklayıcı bi konu olmuş bende senden gaz alarak akşam giriştim torpidoya bu arada aracım clio 3 executive 20. yıl torpido içinde soket bu modellerde var yapmak isteyen arkadaşlar için bilgisi olsun.
Eyvlh kardeşim ellerine sağlık :eyv
eline saglik kardesim cok guzel anlatmissin
Eyvlh :eyv

airbag plastiğinin vidası nerede anlamadım ?
yan kapakta herhangi bir vida yok, airbag ile alakalı olan sadece orda açma kapa tuşunun soketi var okadar onu çıkartıyoruz :eyv

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siparişi verdim .
Salı günü elimde olacak .