Clio 3 Xenon tavsiyesi

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

Clio 3 aracımda orjinal mercekli far var.Halojen ampullerden Bosch plus 90 h1 performans ürününü kullanıyorum.Ama aydınlatması bana yetersiz geliyor hatta küçümsemek gibi olmasın şahin doğan ile yan yana gelince aydınlatmaları benden fazla gibi :) far ayarlarında falan sorun yok baktırdım. Sizlerden ricam bu mercekli far için bana aşırı pahalı olmayan xenon tavsiyesi verebilirmisiniz amacım görünüşten çok aydınlatma bu yüzden 6000k ve daha aşağısını taktırmayı düşünüyorum.Hangi marka uygundur ? internette 50 TL olan xenon bile var iş yaparmı acaba ?

clio3_ilavefar.jpg

mesut026

Mesut ŞEN - ESKİŞEHİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
monza dan memnunum...

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

Clio 3 aracımda orjinal mercekli far var.Halojen ampullerden Bosch plus 90 h1 performans ürününü kullanıyorum.Ama aydınlatması bana yetersiz geliyor hatta küçümsemek gibi olmasın şahin doğan ile yan yana gelince aydınlatmaları benden fazla gibi :) far ayarlarında falan sorun yok baktırdım. Sizlerden ricam bu mercekli far için bana aşırı pahalı olmayan xenon tavsiyesi verebilirmisiniz amacım görünüşten çok aydınlatma bu yüzden 6000k ve daha aşağısını taktırmayı düşünüyorum.Hangi marka uygundur ? internette 50 TL olan xenon bile var iş yaparmı acaba ?

clio3_ilavefar.jpg

50 tl olandan kuzenim sislere taktık şu anlık problem yok tabi garantisiz...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana uygun xenonlar pahalıdır dediğin gibi sadece aydınlansın diyorsan ucuz olanlardan da alabilirsin...

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın mercekleri orj kalitede olduğu için xenonlarda fazla fark yapmaz benim aracta angel var aynı xenonu orjinal hellara takıorum daha iyi aydınlatıyor

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6000 K iyidir aydınlatma bakımından, 100 TL ye garantili xenon alabilirsiniz..

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim peki clio 3 orjinal mercekli far için hangi xenondan almam gerekiyor h1-h3-h7 ? şu an üzerindeki halojenler h1

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oda h1dir zaten ampul kodu neyese o takılır