Clio 3'e yapacaklarım

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlız kendimide kınadım :) avatar resmine bakar mısın sen :):)

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlız kendimide kınadım :) avatar resmine bakar mısın sen :):)

kesinlikle değistir avatar resmini :)
Ben 3 cm presslettim önleri araba 4 veya 5 kişi oldumu sekme yapıyor onun dışında hiç sıkıntı olmuyor biraz böyle kullan ilerde yaptırırsın yaylar otursun birazcık zaten :)

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle değistir avatar resmini :)
Ben 3 cm presslettim önleri araba 4 veya 5 kişi oldumu sekme yapıyor onun dışında hiç sıkıntı olmuyor biraz böyle kullan ilerde yaptırırsın yaylar otursun birazcık zaten :)

Pres kaç kuruş ben tanesini 50 ye buldum sende ne kadar :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardesim hayırlı olsun gündüz geniş çekimler bekilyoruz senden zamanla 1 cm kadar daha düşer ama bunun sonu prese kadar hatta amortisör kısaltmaya kadar gider benden söylemesi zamanla yetmeycek sana bu basıklık :) :)
Parkları sökerek ne kadar başarılı bir iş yapmışssın helal olsun sana USA park varken park ampülü kullananları kınıyoruz :) :) :)

Eyvallah teşekkür ederim bende kınıyorum usa parka varken park ampülü kullananlara :D

Amortisör olayına girmem muhtemelen amacım leylekliği gidermekti belki hiç dokunmam bile dokunursamda 2-3 cm pres yeter

Size inat sökmeyecem o parkları...:aytuğ

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi uzaktan resim çekte görek ne kadar düşmüş :D pres olayına gelince nam dan başka biyerde yaptırma sakın :D

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi uzaktan resim çekte görek ne kadar düşmüş :D pres olayına gelince nam dan başka biyerde yaptırma sakın :D

arkadaşım gece taktım diyorum ya gel halı sahaya hem bir yüzünü görelim hemde arabaya bakarsın + bende senin arabana bakarım :D

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8 30 da işten çıkıyorum eve gidip yatıyorum :D ne zaman var halı saha :D

yani yaşın 21 50 yaşına kadar 8:30 da çıkıp eve yatmayamı gidiceksin her gün :D:D halı saha perş. 9-10 gelirsin artık:D chipsiz cliomun tozunu yut biraz :p :D