Clio 4 1.5 dci 90 hp ve ecufast uyumu hk.

tolga10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu konuyla ilgili bilgi sahibi olan veya yaptıranlar varsa görüşlerini merak ediyorum. Bir arkadaşım tavsiye etti merak ettim nedir bu tarz yazılımların mantığı ve faydası ve zararları nedir?

Megane2Extreme

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı yazılımlarldan sonra araç kara duman atabılıyor.o yüzden yaptırısan guvenılır saglam bırıne yaptır.Mantıgı aracın 90 hp den 110 120 hplere kadar cıkıyor belkı daha fazla bilmiyorum çok bi zararı oldgunu duymadım sadece duman atabılıyor.Ben çokda gerekli görmüyrum.

tolga10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad duman olayı tamamen şans işi ve götürdüğün yerle alakalı usta ve yapılan yer önemli zaten bu arabalar az yakıyo %10 falan yakıt tasarufu diyo daha ne kadar az yakacak merak ediyorum bende çok gerekli görmüyorum orjinalden yanayım ama modifiye işide kanımıza giriyo :)

Bazı yazılımlarldan sonra araç kara duman atabılıyor.o yüzden yaptırısan guvenılır saglam bırıne yaptır.Mantıgı aracın 90 hp den 110 120 hplere kadar cıkıyor belkı daha fazla bilmiyorum çok bi zararı oldgunu duymadım sadece duman atabılıyor.Ben çokda gerekli görmüyrum.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Sizin aracınızda yakıt ekonomisi için tercih etmeniz çok faydalı olmaz, ama ara hızlanmaların ve son süratin iyileşmesi anlamında aracınızda bariz bir fark hissedilir. 0-100 km/h hızlanma değerinde yaklaşık 1-1,5 saniye kadar iyileşme görülür. Son hızda (düz ve makul mesafede) aynı şartlarda 15 km/h kadar artar. Yakıt ekonomisi kullanıcıya bağlı olup öncesi ve sonrası yakıt tüketim testinde de %10 kadar düştüğünü görebilirsiniz. Ama başta da dediğim gibi siz aracınızın daha atak ve performanslı olması için tercih ederseniz beklentinizi daha yüksek keyifle karşılamış olursunuz.

tolga10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginiz ve alakanızdan dolayı Teşekkür ederim Can bey. Sizin tarafınızdan yapılan işlemlerde marka olarak ecufast mı kullanılıyor yoksa başka bir sistem mi?

Merhaba,

Sizin aracınızda yakıt ekonomisi için tercih etmeniz çok faydalı olmaz, ama ara hızlanmaların ve son süratin iyileşmesi anlamında aracınızda bariz bir fark hissedilir. 0-100 km/h hızlanma değerinde yaklaşık 1-1,5 saniye kadar iyileşme görülür. Son hızda (düz ve makul mesafede) aynı şartlarda 15 km/h kadar artar. Yakıt ekonomisi kullanıcıya bağlı olup öncesi ve sonrası yakıt tüketim testinde de %10 kadar düştüğünü görebilirsiniz. Ama başta da dediğim gibi siz aracınızın daha atak ve performanslı olması için tercih ederseniz beklentinizi daha yüksek keyifle karşılamış olursunuz.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başel chip olarak markamız var. Ecufast ile bağımsız. Selamlar

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Başel chip olarak markamız var. Ecufast ile bağımsız. Selamlar
1.5 dci kangoo 2 105hp 154000 km de aracım için yazılım düşünüyorum sizce bu km deki aracıma yazılım yaptırmalı mıyım? Yazılım fiyatınız nedir teşekkürler

34VR1415

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bakımları düzenli yapıldı ise herhangi bir sorun yaşamazsınız.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bakımları düzenli yapıldı ise herhangi bir sorun yaşamazsınız.
Merhaba aracımı 146000 de aldım bineceğim içinde ağır bakımlarını yaptırdım . Yaklaşık 6000km dır elf 5w40 kullanıyorum yağ eksiltmede yok. Yazılım ucretiniz nedir ? Özelden de yazabilirsiniz

34VR1415