Clio 4 - 1,5 edc icon

canercey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamınaleyküm arkadaşlar,

Ben caner, istanbul eyüpsultan'dan 31 yaşındayım. Forumlardan bilgi amaçlı üye oldum , kuralları okudum ancak yanlış yere yazıp adminleri de yormuyorumdur.

linea aracımı dün itibari ile sattım, clio 1,5 icon otomatik şanzuman araç arıyordum. bir araç buldum modeli 2013 fakat 2014 ocak trafiğe çıkışlı , yani ilk üretim yılında alınmış.
sizlere sorum 2013 olması sorun mudur ? ya da ilk fabrika çıkışında hata var mıdır, mekanik teknik vb. gibi. 2014 lerde düzeltilmişmidir sorun varsa da ? kafamda bu tarz sorular var.
Cuma günü kısmetse aracı alacağım , araba da boya değişen çizik vs yok kırmızı bir araç , ilanı burada paylaşmak istemedim belki kaldırılır post diye .
Değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

canercey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
görenler bir yardım eyleyin :)

mechanix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamınaleyküm arkadaşlar,

Ben caner, istanbul eyüpsultan'dan 31 yaşındayım. Forumlardan bilgi amaçlı üye oldum , kuralları okudum ancak yanlış yere yazıp adminleri de yormuyorumdur.

linea aracımı dün itibari ile sattım, clio 1,5 icon otomatik şanzuman araç arıyordum. bir araç buldum modeli 2013 fakat 2014 ocak trafiğe çıkışlı , yani ilk üretim yılında alınmış.
sizlere sorum 2013 olması sorun mudur ? ya da ilk fabrika çıkışında hata var mıdır, mekanik teknik vb. gibi. 2014 lerde düzeltilmişmidir sorun varsa da ? kafamda bu tarz sorular var.
Cuma günü kısmetse aracı alacağım , araba da boya değişen çizik vs yok kırmızı bir araç , ilanı burada paylaşmak istemedim belki kaldırılır post diye .
Değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Aleykümselam :)

Ben de 2014 model kullanıcısıyım yaklaşık 1 aydır. Forumdaki tecrübeli arkadaşlar da bilgilerini paylaşacaktır. Ancak; zaten forumda da rastlayabileceğin ufak tefek kronik sorunlar dışında (trim sesleri, rüzgar sesi vb.) ben henüz problem yaşamadım. Teknik özellikleri ile alakalı pek bilgim olmamakla birlikte aracın düzenli bakım gördüyse bir problem olacağını düşünmüyorum.

Bu arada hayırlı olsun :)

canercey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleykümselam :)

Ben de 2014 model kullanıcısıyım yaklaşık 1 aydır. Forumdaki tecrübeli arkadaşlar da bilgilerini paylaşacaktır. Ancak; zaten forumda da rastlayabileceğin ufak tefek kronik sorunlar dışında (trim sesleri, rüzgar sesi vb.) ben henüz problem yaşamadım. Teknik özellikleri ile alakalı pek bilgim olmamakla birlikte aracın düzenli bakım gördüyse bir problem olacağını düşünmüyorum.

Bu arada hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim bakalım niyetim var trim sesleri nerelerden geliyor ?

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tek diyeceğim hassas notka/dikkat edin noktası şanzıman olur, her ne kadar Clio 4 ve Captur'da çok daha az rastlansada arıza olmadı değil ve şahsen ben olsam 80bin üstü ise edcli bir clio4 almazdım.

mechanix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim bakalım niyetim var trim sesleri nerelerden geliyor ?

Yalnızca üst aydınlatma kısmında var. Ancak silikon sprey gibi ürünler ile bu tarz ufak tefek sesler de çözülüyormuş.

Bunu da yakın zamanda deneyimlemeye çalışacağım.

tek diyeceğim hassas notka/dikkat edin noktası şanzıman olur, her ne kadar Clio 4 ve Captur'da çok daha az rastlansada arıza olmadı değil ve şahsen ben olsam 80bin üstü ise edcli bir clio4 almazdım.

Bence de bu civarlarda bir aracı kontrol ettirmen fayda sağlayacaktır.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Araçta kronik sorun dedikleri trim sesleri ve rüzgar sesiydi, ilk sahibi bunları garanti dahilinde gidertmiş mi sor bakalım.
Bunun dışında güzel araçtır keyifle binersin...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı renk ise dikkatli inceletin derim çünkü renk tutturma kısmı biraz nazlı. mümkünse düşük km li tercih edin. şayet temiz ise de alabilirsiniz.hayırlı olsun.

canercey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz için teşekkür ederim , şu anda araç 57 binde gözüküyor cuma günü expertiz yapacağım
61 e anlaştık fiyat konusunda nasıl ?

mechanix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz için teşekkür ederim , şu anda araç 57 binde gözüküyor cuma günü expertiz yapacağım
61 e anlaştık fiyat konusunda nasıl ?

Kendi adıma " bu para fazla " demek isterdim ama maalesef piyasalar malum...

Hayırlısı olsun tekrar...