Clio 4 1.5 icon Hakkında Yardıma ihtiyacım var

Osman N.K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Medya ekranı hala açılmıyor servise göstermeden düzelmeyecek gibi

benzer sorun benim aracımdada var. bir upgrade sonrası logo da takıldı kaldı
Servise gösterdim tamiri imkansız diye mantıksız bir cevap aldım
Reno yardımı arayıp durumu anlattım onlarda servisin doğru söylediğini söyleyince biraz kızgın tonda aracı alırken tüm medya sistem yazılımlarını ve navigasyonu da satın alıyorum ama oluşan hasarda direk cihaz değişimi öneriyorsunuz Oysa ki basit bir format ve yüklemlerle sorun çözülecekken 2500 tl lik bir cihaz değişimine gidiyorsunuz felan dedim bakalım sonuç bekliyorum

eğer sizde bir bilgiye ulaşırssanız bu konuda paylaşım yapalım

alikara07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzer sorun benim aracımdada var. bir upgrade sonrası logo da takıldı kaldı
Servise gösterdim tamiri imkansız diye mantıksız bir cevap aldım
Reno yardımı arayıp durumu anlattım onlarda servisin doğru söylediğini söyleyince biraz kızgın tonda aracı alırken tüm medya sistem yazılımlarını ve navigasyonu da satın alıyorum ama oluşan hasarda direk cihaz değişimi öneriyorsunuz Oysa ki basit bir format ve yüklemlerle sorun çözülecekken 2500 tl lik bir cihaz değişimine gidiyorsunuz felan dedim bakalım sonuç bekliyorum

eğer sizde bir bilgiye ulaşırssanız bu konuda paylaşım yapalım

Banada lg servisi ara servisle uğraşma dediler. Aradım LG müşteri hizmetlerini bizim öyle bir cihazımız yok dediler !!! Nasıl olur sizin malınız bu dedim. Yurt dışı ürünlere hizmet vermiyoruz dediler. Suratına kapattım.

alikara07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kontrol etmişsinizdir muhtemelen ama sigortasına bir bakın derim

Evet sigortaları kontrol ettim. Bir forum konusunda akü başında soket var söküp takılınca cihaz reserleniyor düzeliyor demişler. Denedim alakası yok! soketi çıkartınca araç start stop devre dışı bırakıldı uyarısı verdi.

alikara07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde araca park kamerası taktırayım dedim yazılım ile oluyormuş 600tl falan dediler şok oldum doğrumu gerçekten bu fiyatlaramı yapılıyor bu iş?

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde araca park kamerası taktırayım dedim yazılım ile oluyormuş 600tl falan dediler şok oldum doğrumu gerçekten bu fiyatlaramı yapılıyor bu iş?
ben serviste yaklaşık 1 yıl önce 400 tl ye taktırmıştım. evet reno yazılımdan o özelliği açıyor. dğer türlü korsan şekilde çok daha ucuz paralara yapıyorlar.

Osman N.K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MedyaNav sistem sorunlarımı İstanbul Atattürk sanayi sitesinde araştırmalarım sonucu iyi bir usta ile çözdüm

Takılma donma versiyon attırma veya skin ekletme..
İhtiyaç duyanlar için

Maslak Atatürk sanayi sitesi 2. kısım 24.sokak no 881 Osman Usta
Tel: 0 541 664 22 24

alikara07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MedyaNav sistem sorunlarımı İstanbul Atattürk sanayi sitesinde araştırmalarım sonucu iyi bir usta ile çözdüm

Takılma donma versiyon attırma veya skin ekletme..
İhtiyaç duyanlar için

Maslak Atatürk sanayi sitesi 2. kısım 24.sokak no 881 Osman Usta
Tel: 0 541 664 22 24

Merhaba akdaşımızın verdiği usta ile iletişime geçtim çözülemeyen sorun çözüldü. Cihazda sorun kalmadı. Ayrıca park kamerasını açtı,yazılımı güncellendi piksel sorunu vardı giderildi bluetooth sorunluydu sorun düzeltildi.

Son düzenleme: