Clio 4 2013 yili liste fiyatlari

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok para yaaa alınca dizel alınır oda 45 lerde.....45 e üst segment arabaya binilir bence...

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir de alınca boya farkıydı sigortaydı derken zaten fark var fiyatlarda. ustune bayiler de en az 1000 tl fazla soyluyolar fiyatı derken 46.5 a anca alınır .. zor bir fiyat

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Çok para :berbat

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camlarım manuel ama 2013 göre 37 bni tl lik aracı oyak indirimi ve zamsız fiyatlar sayesinde 33 bin tl ye aldık olsun camlar manuel olsun r link olmasın 4 bin tl cebime kalsın yeter o bana :D

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
45 bin tl ye fluence 1.6 icon alırım liste fiyatı 45 oyak indirimi ile clio 4 almasaydık fluence alırdık 46 civarında bi rakama en azından fluence yani benzinli ama fluence 45 çok sanki dizel clio4 e ya :berbat

kralkuklaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen günlerde bayide icon 90bg turbo start-stop sorup 36.500tl yazan fiyat çıktısını aldım ve kalem kalem yazmışlar. kağıtta ötv zaten % 40 olarak yazılıp, parasal karşılığı yazıyordu. sizin anlayacağınız yapılan zam ötv veya başka bir şeyden kaynaklanmıyor bildiğiniz renault zammı yapıştırmış ve 38.500 yazmış tabi buna trafik sigortası ve kasko hesaplarsak 40 bin lirayı aşar. bu paraya bu araba alınır mı siz düşünün. ben şahsen rekabet yada pazar liderliği açısından 36.500tl üzerinden bir kampanya bekliyordum. en iyisi yeni ford fiestayı beklemek bakalım o nasıl bir bomba patlatacak :D

kralkuklaci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ha bir de önemli bir konu var. hatırlarsanız clio 4 ilk bursa fabrikasında üretilecekken dönemin fransa hükümeti ile sorun çıkmıştı hükümet fransada yapılsın diyordu renault yetkilileri 1500 euro daha ucuz olacak diye güç bela bursada yapılmasına ikna etmişti. şayet araba bursada değilde fransada yapılmış olsaydı bu maliyeti ek olarak üstüne mi koyacaktı (tabikide hayır)... bu konudan hareketle 1500 euro yaklaşık 3500tl yapacağı için tce 0,9 icon 90bg start-stop 2013 fiyatı 38.500 demişler bunun üzerine 3500tl yi ekle 42000 lira 2013 fiyatı olacaktı. kaldı ki bu 3 silindir benzinli birde dizellerin fiyatı var sigorta+ kasko var hele kredi ile alırsanız ki o zaman yandık gitti. 50 bin - 60 bin aralığında gezerdi. bence renault bu fiyat oyunlarıyla anca adam soğutur.

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu saatten sonra araç fiyatları düşmez, renonun veya diğer markaların avrupa satış fiyatlarına bakarsanız anlarsınız durumu. Kampanyalı 2012 lerden yararlanın derim.

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her yıl sonunda kampanya fiyatlar düşer, yıl başlarında yukarı fiyatlar artar.

ben fiyatların yıl ortasında da düşeceği kanaatindeyim. en azından umuyorum:)

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen günlerde bayide icon 90bg turbo start-stop sorup 36.500tl yazan fiyat çıktısını aldım ve kalem kalem yazmışlar. kağıtta ötv zaten % 40 olarak yazılıp, parasal karşılığı yazıyordu. sizin anlayacağınız yapılan zam ötv veya başka bir şeyden kaynaklanmıyor bildiğiniz renault zammı yapıştırmış ve 38.500 yazmış tabi buna trafik sigortası ve kasko hesaplarsak 40 bin lirayı aşar. bu paraya bu araba alınır mı siz düşünün. ben şahsen rekabet yada pazar liderliği açısından 36.500tl üzerinden bir kampanya bekliyordum. en iyisi yeni ford fiestayı beklemek bakalım o nasıl bir bomba patlatacak :D

Fiestayı ben auto show da gördüm ..Öyle bomba falan değil..Bilidğin balon..Çok yenilik yok..Ön ızgarasıı yeni gelecek olan mondeoya benzetmeye çalsımışlar..İçine sony sistem gelmiş..Ounun dışında başka bir değişiklik göremedim..Zaten yeni fiesta değil...Makyajlı fiesta gelecek olan..