Clio 4 (55sg973) değişimi

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mini.jpg

arkadaşımönerdi bu jantı kararsiz kaldım birden hangi jantı alsam diye...

kumho lastiği bir araştırım hiç aklıma düşünmemiştim.
Beğendiğin jant ve bu arkadaşının önerdiği jantlar desen olarak cok benziyorlar. İçine hangisi sinerse onu almanı tavsiye ederim. Benim şahsi fikrim ise König:eyv
Lastik konusuna gelirsek yaklaşık 1 ay önce Petlas bakıyordum bende 195/55/16 ya petlastan 175 lassa 195 brigstone 245 pirelli 255 . Ben tercihimi Lassa dan yana kullandım. Petlasta ses desibeli 71 iken Lassa benim aldığım modelde 66 db idi. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Çok sessiz ve Yağmurda fren mesafesi de daha önce kullandığım Yokohama kadar güzel. Petlasla arasında 20tl gibi bir fark var . Tercih senin kardeşim :eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkur ederim, bende konig de karar kılmaya karar verdim. lassada 205/45r17 lastık ebatı yok, brıgstone da var fiyat 350 ile 450 arasında değişiyor :(

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KONIG_SJ02_Piano_Black.jpg

sizin tavsiyelerinizin üzerine bu jantı satın aldım. şimdide lastik bakıyorum, 205/45r17 ebatlarında hangi marka lastiklerden önerirsiniz, bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KONIG_SJ02_Piano_Black.jpg

sizin tavsiyelerinizin üzerine bu jantı satın aldım. şimdide lastik bakıyorum, 205/45r17 ebatlarında hangi marka lastiklerden önerirsiniz, bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var

Hayırlı olsun kardeşim eminim çok yakışacaktır. Lastik önerisini yapmadan önce lastik için ayırdığın bütçeyi öğrenebilirmiyim kardeşim [emoji5]️ şimdi ben bi lastik öneririm tek lastik fiyatına 4 lastik alınacak markalarda var [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle:), cok pahallı olanları suan alma sansım yok, 800 tl geçmeyecek tarzda olmalı, onun için harıl harıl arastırıyorum sizin fikirlerinizide almam lazım :eyv

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim o fiyata alabileceğin en iyi lastik petlas var. Diğer bilinen markalar en az tanesi 300 den başlıyor minimum. [emoji16]

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet haklısın petlas var ama bugun arkadasım Kumho Ecsta Le Sport KU39
onerdı,bugunden beri aractırıyorum
kumho.png

özellikerinde...
fiyat olarak petlas ile kafa kafaya gidiyor
ff.png

bir fark var ADAC testlerinden

sp1.png

sp2.png

ilk ona girmiş, gelgelelim petlasın boyle bir testen gecmemiş,
ADAC testlerıne girip ilk 10 giren bütün lastiklerin fiyatları adet olarak 800 tl den başlıyor en uygunu kumho lastik oda 200 tl, kumho lastiğe en yakın fiyatta 450 tl ne dersiniz alimi?

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumho kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazacaklardır eminim. Ben sadece şuan Kumhoda yazlık olmasına rağmen 74 db ses çıkarmasına takıldı kafam. Düşün bak lassa takılı şuan bende 66 db . Kışlıklar brigstone 72db ben 72 ye uğultulu diyodum şimdi bu 74db yazlık bi lastik için çok gürültülü geldi bana . Tabi bu benim şahsi fikrim [emoji4]

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumho kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazacaklardır eminim. Ben sadece şuan Kumhoda yazlık olmasına rağmen 74 db ses çıkarmasına takıldı kafam. Düşün bak lassa takılı şuan bende 66 db . Kışlıklar brigstone 72db ben 72 ye uğultulu diyodum şimdi bu 74db yazlık bi lastik için çok gürültülü geldi bana . Tabi bu benim şahsi fikrim [emoji4]

evet bir kısımdan iyi oluyorsa, bir kısımdan da taviz veriyor, ama onuda araştırdım o kadar ses seviyesin olması bu lastiklerle y sınıfı yanı 300 km hıza kadar hız yapmasından kaynaklanıyor

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman hayırlı olsun diyelim kardeşim [emoji4]