Clio 4 Alacağım Fiyat Nasıl

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. forumda yeniyim, danışmak istedim.

2017 Tocuh boya değişen ve hasar kaydı olmayan, 70000 km araç alacağız. şirket çıkması fakat gayet temiz. 61.000 TL'ye bırakıyor en son. km yüksek geldi gibi ama 2 yıldır yolda olan bir araç için şirket aracı olduğu düşünülürse normal gibi.
Ankara'da olduğumdan şehir dışına çıkmak istemiyorum.

Fikrinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Km yi göz ardı edebilirsiniz söyle ki arac servis bakımlıysa. Piyasaları ne kadar bilmiyorum ama piyasa fiyatının altında ise alınabilir. Bu arada arkadaşların söylediği gibi ağır bakım km si gelmiş 80.000 de bakımı yapılacak ve servise giderseniz yaklaşık 1.500 liralık bir faturanız olacak. Km yi göz ardı Edini ise su sebeple söyledim. Benim kullandığım aracta 122.000 de ve tek elden kullanıldı. Bakımları düzenli gidiyor ve bas ayrıntıcım bir zararı olmadı. Bakımları düzenli yapılmışsa ve bütçenize bu arac uyuyorsa bakmanızda fayda olabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Km yi göz ardı edebilirsiniz söyle ki arac servis bakımlıysa. Piyasaları ne kadar bilmiyorum ama piyasa fiyatının altında ise alınabilir. Bu arada arkadaşların söylediği gibi ağır bakım km si gelmiş 80.000 de bakımı yapılacak ve servise giderseniz yaklaşık 1.500 liralık bir faturanız olacak. Km yi göz ardı Edini ise su sebeple söyledim. Benim kullandığım aracta 122.000 de ve tek elden kullanıldı. Bakımları düzenli gidiyor ve bas ayrıntıcım bir zararı olmadı. Bakımları düzenli yapılmışsa ve bütçenize bu arac uyuyorsa bakmanızda fayda olabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada 80 bin yada 4. Yıl bakımı kayış+yağ filtre 2150 lira üzerine klima, soğutma suyu ve hidrolik de eklerseniz 2600 lira oluyor. Dun 3 yere sordum yetkili servis fiyatları budur. Not : İstanbul