Clio 4 Alacağız

gdogu68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı forumlar herkese. Yarın clio 4 e bakacağız 2013 1.5dci icon 90 hp aceba alırken clioda şunlara dikkat edin bakın diyeceğiniz bişeyler varmı ? Teşekkür ederim.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle artık para tuzağı haline gelen yol üstündeki her expertize araç göstermeyin ,satıcının bilmediği yetkili bir servis en sağlıklısı.
Direksiyon kutusunu dinleyin tıkırtı varmı çünkü clio 4 lerde bu kronik.
Aracın çekişine ve gaz yemesine bakın.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi sehirdesiniz yakinlardaysak benim aracada bakabilirsiniz bayramdan sonra satılığa çıkarmayı planlıyorum bende.

Genel olarak;
Direksiyondan ses geliyor mu ve motor takozundan ses geliyor mu diye bakın (motor takozu virajda belli eder kendini)

Bunlar benim aracımda garantiden değişti ve artık sknt yok.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://youtu.be/5lR1PV24LWY bu videoya sans biraz bilgi velir kesinlikle araci lir iken noterden ne kadar ucret verdiyseniz onu yazin asagi miktarda yazdirmayin

gdogu68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı aldık gösterdik orjinal 41 bin de icon dizel gayet güzel yanlız neden benim fluencemden torku yüksek aynı motor olmasına rağmen

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
aracı aldık gösterdik orjinal 41 bin de icon dizel gayet güzel yanlız neden benim fluencemden torku yüksek aynı motor olmasına rağmen
Hayırlı olsun, aracın motoru yeni nesil dci ve ağırlığı daha düşük, bu yüzden size daha atak gelmiştir...

gdogu68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
53 bin tl ye aldık beyaz icon 41 binde

gdogu68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim ustam ama son limitleri hafif bi denedik aynı çok güzel motor gerçekten okadar denemize rağmen yakıt yine çok iyi