Clİo 4 alev kirmizi yetkİlİ servİs renk tutturamiyor

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı yerlerdeki yetkili servislerin sanayiden farkı yok zaten hatta daha kötü bile..

BURKAN KÜÇÜK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginize teşekkürler. Konuyla alakalı bugün avukatım yasal süreci başlattı. Sonucu mutlaka paylaşacağım. Bu yapılan acemice işi fransa Renault yetkililerine ayrıntılı bir şekilde ileteceğim. Bakalım yetki verdikleri insanların yaptıkları işleri beğenecekler mi ?

BURKAN KÜÇÜK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısın sanayide çok yetenekli ustalar var . Yetkili servislerde ucuz eleman var o kadar kapasitesi var elemanın. Sonuç olarak cezasını bizler çekiyoruz

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kırmızı özel bir renk. rutuş yapmak, tonu tutturmak zor. yetkili servisten daha randımanlı iş beklenir mi diye sorulsa; evet daha iyisini üretmeliydi denir...

yasal süreç sonunda bakalım nasıl bir uzlaşmaya teklif edecekler. kesin tekrardan boyamak isteyecekler ama maddi manevi yıpranma bedeli olarak en az ücretsiz 2 yıllık bakım filan olsa fena olmaz

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2yillik bakim felan kurtarmaz abi araci mahvetmis adam en az 5000 tl zarari var arabanin bu boyayla satilmaz bile arac

bannedone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renginin tutamadığını düşünüdüğünüz kısmın fottoğrafını bizimle paylaşırmısınız lütfen.Benim değişen kaput ve çamurluğun renkleri de tutmadı sanıyorum,bide sizin renklerinizi görsek keşke

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle geçmiş olsun
benim düşüncem bu arabanın zararı öyle 5000-10000 le yada 2 yıllık bakımla felan kurtulmaz.
satarken adam boyaya bakacak sanki sol tarafı komple kazalıymış gibi bir fiyat verecekler ve sonucunda bu arabanın satışıda çok zorlaşacak.
bu araba değişmediği sürece arkadaş rahat etmez. en azından ben rahat etmezdim.
arabayı her gördüğünde servisin yediği nane aklına gelecek.

BURKAN KÜÇÜK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız alırken neler diyorlar Renault dünya markası vb. fakat yaptığı işin arkasında durmuyor. Renault Mais Türkiye de başından atıyor sadece yeniden boyanabilir ücretsiz olarak diyorlar . Pakistan dan farkımız yok sadece kamyonlar ve otobüsler biraz daha yeni model ve araba süslerimiz eksik . Türkiye burası ......

BURKAN KÜÇÜK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üyelik resmimde renk mevcut . Boyanan parçalar ben buradayım diye bağırıyor inanılmaz renk farkı var arabada . Yazdığım gibi benim aracımda ustalar portakal kabuğu deseni üzerine çalışma yapmışlar sanayide silikon patlaması diye tabir edilen olay her yer inan bana portakal kabuğu gibi.

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımın sol kapısı ve çamurluğu boyandı en ufak bir fark olmadı açıkcası bende tedirgindim boyanmadan önce.