Clio 4 alev kırmızısı rötuş - oje kodu

sendoma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar

clio4 alev kırmızı modeli için daha önce bu forumda görmüştüm bi arkadaşımız oje kodu bulmuştu tam uyuyor demişti. şimdi o konuyu bulamadım. kullanan veya bilen varmı bu oje kodunu?

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flormar 321 diye gördüm sanırım bi yerde öyle hatırlıyorum

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boyacilar 5 10 tl ye rotus icin ufak bi miktar karistirip veriyorlar.kirmizini koduna bakin arabada etikette yazar.

Wenom64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, geçen yıl yaz olmadan Nisan ayı civarında Flormar 321 ile rötüş yaptım. İlk anda çok güzeldi. Ancak soluyor. Sanayiden rötüş boyası almak daha akılcı.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alev kirmizi icin rötus boya temin edebilen var mi aramizda siteden bitane buldum ama aynı mi acaba yorumda yok https://www.hepsiburada.com/renault...-cizik-giderici-rotus-boya-seti-pm-otelf17245

Servis rotus olmadigini aracin renginin de cila gibi bi seyle acildigini soylemisti. Su an var midir bilmiyorum ama az da olsa ton farki olur demisti. Bu araclarin orjinal rengi aslinda kaputu veya bagaji actiginizda icerde kalan kisimdan gorunen mat kirmizi. 3 veya 4 kere cilalaninca ( ne islem yapiliyor tam bilemiyorum ) bu patlak renge donuyormus.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen oyle güneşte saman sarisi golgede koyu kirmizi renge bürünüyor ufak tefek tas.izleri var onu kapatmak lazim pas mas olayi olmasin

ErhanRed

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, 2014 alev kırmızı clio4 sahibiyim. Kapı içlerine defalarca kez baktım fakat boya kodunu bir türlü bulamadım. Rötuş alacağım kodu nasıl öğrenebilirim bilen var mıdır?