Clio 4 almalimiyim

Umutgulen66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar megane 2 dci 1.5 kullanicisiyim.clio 4 0.9 tce almayi dusunuyorum ne dersiniz

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle tekrardan hoşgeldiniz...

Clio 4 alacaksaniz hic durmauin alin derim :) ic ve dis donanimi sizi tatmin edecektir. Ancak bana sorarsanız 1.5 dci olan alin :) 0.9 cc sizi pek tatmin etmeyecektir. Ben de 0.9 tce sahibiyim. Ancak simdi keşke 1.5 DCI alsaymisim diyorum :)

Dediğim gibi donanim olarak zirve yaparsiniz ancak motor bakimindan pek tatmin olmazsiniz.

Karar sizin :eyv

39 BB 151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuç olarak clio mükemmel kasa içide boş paket olsa bile yeter :) sadece 1.5 dci mazotlu bir motor 0.9 tce benzinli bir araba motor ne kadar ufak olsada dci ekonomisini herkes biliyor çekiştedede eminim fark vardır

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mevcut aracın km si çok yüksek değilse ve ful donanımsa gerek yok bence. alacak iseniz yine 1.5 dci almanızı tavsiye ederim zira yakıt anlamında şu anki aracınızı ararsınız

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence megane dan sonra clio ya ya sıkışır kalırsınız. size dar gelir. genişlik önemli değilse tercih edin.

Umutgulen66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok sagolun arkadaslar.bnde dci nin daha iti olacagini dusunuyorum ama fiyati 0.9 a gore cok degilmi sizce ve km ler hep cok fazla

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok sagolun arkadaslar.bnde dci nin daha iti olacagini dusunuyorum ama fiyati 0.9 a gore cok degilmi sizce ve km ler hep cok fazla
işte fiyat farkının neden o kadar fazla olduğunu düşünün bir sebebi olmalı. bütçeniz şu an müsaitse zaten satarkende yine dizel fiyatına satacağınız için bir kaybınız olmuyor. yaptığınız yakıt ekonomise de size kar kalıyor. km arttıkça yakıt ekonomisede büyüyor ve aradaki farkı kapatıyor bile.

Umutgulen66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendi aracim su an 182 binde 200 bin olursa cok zarar etmem mi dizelde

Umutgulen66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 0.9 sehir ici kac kurus yakito bileniniz varmi yardimci olursaniz sevinirim