Clio 4 - Anten

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

2012 Model Clio 4 bir araca sahibim. Bilmiyorum başınıza geliyor mu ama benim aracın radyo antenini birileri sürekli kesiyor. Evimin önünde de park etmiş olsam, evimden biraz uzakta olan otoparka da aracımı bıraksam antenin ucunu kesiyorlar. Sebebini bilmiyorum, ucunda para eden bir şey mi var ondan da emin değilim fakat artık köpek balığı tarzı antene geçiş yapmak istiyorum. Aracım beyaz renk, daha önce köpek balığı anten kullanan oldu mu, önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aliexpresten sipariş verdim bende yolda henüz radyo da çekme problemi olurmu bilmiyorum deneyip göreceğim orjinali yıkamada falan problem oluyor o yüzden değiştirmek istiyorum

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aliexpresten sipariş verdim bende yolda henüz radyo da çekme problemi olurmu bilmiyorum deneyip göreceğim orjinali yıkamada falan problem oluyor o yüzden değiştirmek istiyorum

Türkiye'den alacağım ben. Fiyatlar aynı sayılır. Tek endişem renk konusunda, uyumlu olmazsa kötü durabilir.

arslan.nalsra

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz aracımda beyaz shark anten kullanıyorum. Görüntü güzel, ses yok derler ya... Aynen öyle oldu. Aracın dış görünüşü gayet havalı oldu. Ancak sinyal çekim gücü orijinal antenine göre en az %50 daha az. Şehir içinde apartman aralarından falan geçerken sık sık sinyal zayıflamaları ve radyoda kesintiler oluyor. Biraz ilerleyince geri geliyor yayınlar. Şehir dışında durum daha vahim. Eski antenimle şehirden 20-25 kilometre uzaklaşınca bile yayınları alırdı. Şimdi belediye sınırlarını biraz geçince sinyal kesiliyor ve radyo istasyon arama pozisyonuna geçiyor. Sonuç olarak Aliexpresten alınan bendeki gibi 6 dolarlık ürünleri tavsiye etmiyorum. Zaten bir süre sonra sökmeyi düşünüyorum.

sagaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı şekilde bende köpekbalığı antene geçiş yapmıştım.Görüntü olarak güzel,ancak sinyal çekim gücü 5 para etmez.İki gün sonra çıkarıp attım.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman gelecek antenin içinde tadilat yapmak lazım yapıştırmadan önce içindeki anteni güçlendirip monte etmek gerekecek teşekkür ederim bilgi için.

fatli58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4'e kullandım, gayette memnunum, gerek görüntüsünden gerekse çekim gücünden, açıkçası çekim gücünün bu kadar olacağını beklemiyordum, -1 kapalı garajda dahi net çekiyor... araç platin renkti ve gelen üründe aynı renk, güzel uyum oldu...

Son düzenleme:

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 4'e kullandım, gayette memnunum, gerek görüntüsünden gerekse çekim gücünden, açıkçası çekim gücünün bu kadar olacağını beklemiyordum, -1 kapalı garajda dahi net çekiyor...
araç platin renkti ve gelen üründe aynı renk, güzel uyum oldu...

Nereden satın almıştınız?

fatli58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nereden satın almıştınız?

aşağıdaki linkten almıştım, aslında orjinal servisten düşünüyordum ama servis montaj için tavan döşemesinin söküleceğini söyleyince vazgeçtim, bu ürün üstten 3M bantla yapışmalı...

https://www.hepsiburada.com/renault...anten-shark-anten-arac-anteni-p-HBV000007Z9J9

bu da araca montajlı resim linki;

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1449481375154105&set=gm.1731918233588759&type=3&theater